Kuşum yumurtladı

• Konbuyu başlatan Konbuyu başlatan Simay Naz
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Simay Naz

Yeni Üye
Arkadaşlar öncelikle iyi geceler yeni gördüm dışı kuşum bundan önce 2 yumurta yaptı ama ikiside kırıldı yani kendisi kırdı yani kaybetti bugün gördüm yumurtlamis 3 yumurtayıda kafesin tabanına yaptı şimdi ben ne yapmalıyım yada yapmamaliyim?

Ekli dosyalar

• 1528232521904..jpg
    1528232521904..jpg
    2.2 MB · Görüntüleme: 39
Arkadaşlar öncelikle iyi geceler yeni gördüm dışı kuşum bundan önce 2 yumurta yaptı ama ikiside kırıldı yani kendisi kırdı yani kaybetti bugün gördüm yumurtlamis 3 yumurtayıda kafesin tabanına yaptı şimdi ben ne yapmalıyım yada yapmamaliyim?
Muhtemelen çok rahatsız ettiğiniz için diğer yumurtaları kırdı ve şimdi de tabana yumurtladı rahatsız etmeyin kendi haline bırakın folluklu yuvalık alın içini bir miktar talaş veya granül koyun yumurtları içine bırakın tüneğin birini de yuvalığın önüne takın yuvalığın içini falan rahat görsün kendi halinde kalsın kuş biraz

Diğer yumurtaları kırdı çünkü onlar büyük ihtimalle kızgınlık yumurtasiydi ama şimdi şükür ki yumurtanın üstüne yatiyor

Diğer yumurtaları kırdı çünkü onlar büyük ihtimalle kızgınlık yumurtasiydi ama şimdi şükür ki yumurtanın üstüne yatiyor
Kızgınlık yumurtası olduğunu pek düşünmüyorum ama öyle olsun diyelim. Hayırlı olsun şimdiden

Geri