Kuşum yemleri tek tek agzindan cikartiyor

Kuşum az önce yem yedi.daha once hic boyle olmamisti.kafasini degisik degisik sallamaya basladi gagasindan bi suru yem cikartiyor.kabuklu yemler bir suru cikartti mukuslu degil ama .ne yapmaliyim su icirdim ama gecmedi 5 dk dir yapiyor.neyi var kusumun

Kuşum az önce yem yedi.daha once hic boyle olmamisti.kafasini degisik degisik sallamaya basladi gagasindan bi suru yem cikartiyor.kabuklu yemler bir suru cikartti mukuslu degil ama .ne yapmaliyim su icirdim ama gecmedi 5 dk dir yapiyor.neyi var kusumun
Merhaba, kuşunuz kur yapiyor olabilir. Video paylasabilir misiniz?

SM-G930F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Merhaba, kuşunuz kur yapiyor olabilir. Video paylasabilir misiniz?

SM-G930F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Merhaba.kusum dişi yaninda bi disi kus daha var.digeri salincakta sallaniyodu.yemleri cıkartan kusum sanki bogazina yem takilmis gibiydi.video cekemedim maalesef su an oyle bir sey de yapmiyor iyilesti sanirim.ama kur yapiyor gibi görunmuyordu

Öterek hareketli bir şekilde kusuyor ise kurdur...Sabit hareketsiz öğürerek kusuyor ise hastalık olabilir.

LG-M250 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Öterek hareketli bir şekilde kusuyor ise kurdur...Sabit hareketsiz öğürerek kusuyor ise hastalık olabilir.

LG-M250 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Ötmüyodu kafasini sallayip agzindan cikardi.acaba yemlerden olabilir mi dolaptaki yemi vermistim gecen aydan kalma ondan olabilir mi ama diger kus da yedi ona bisey olmadi

Geri