Kuşum yemek yemiyor haraket etmiyor uyuyor sürekli öleceğinden korkuyorum

Berkay büyükgöz

Yeni Üye
Merhaba arkadaşlar 3 yıllık kuşum son birkaç günde yemek yememeye başladi özellikle bugün hiçbir şey yemedi sürekli kabarık uçmaya gücü yetmiyor yere düşüyor kafesinde aşağı düşünce kanatları önüne doğru geldi ama düzeltmedi gözlerini kapattı.veterinere götürdük adam suyuna katmamiz için aminodol diye ilaç verdi suyuna kattık ama nerdeyse hiç içmedi sabah 9 da uyandım yanına gittim şuan saat gece 12 hiçbir şey yemedi zorla yumurta sarısı şekerli su ve limonlu su vermeye çalıştık ama almadı yardımınız lazim

Muhabbet kuşunuza elle besleme maması hazırlayıp elle besleme yapmanız gerek. Bir şırınga yardımıyla ağzına vermeye çalışın, ne kadar yerse kardır. Veteriner anladığım kadarıyla aminasol vermiş. Bu ilaç değil vitamindir ve sizin kuşunuzun durumda faydası olmaz. Yarın şehrinizdeki bütün veterinerleri araştırıp kuştan anlayan birine götürmeniz gerekli bence. Siz buraya kuşunuzun ve yeni yapılmış dışkılarının fotoğrafını ekleyin.

Muhabbet kuşunuza elle besleme maması hazırlayıp elle besleme yapmanız gerek. Bir şırınga yardımıyla ağzına vermeye çalışın, ne kadar yerse kardır. Veteriner anladığım kadarıyla aminasol vermiş. Bu ilaç değil vitamindir ve sizin kuşunuzun durumda faydası olmaz. Yarın şehrinizdeki bütün veterinerleri araştırıp kuştan anlayan birine götürmeniz gerekli bence. Siz buraya kuşunuzun ve yeni yapılmış dışkılarının fotoğrafını ekleyin.
Probiyotik de vermişti fakat alamadık kuşçu kapalıydı

Ekli dosyalar

• IMG_20210607_000958.jpg
    IMG_20210607_000958.jpg
    781.2 KB · Görüntüleme: 13
Mamayı nasıl yapabiliriz bir de

Geri