Kuşum yem yemiyor nedeni nedir?

Boncukboncuk

Yeni Üye
bugün yemlerini üflemek için yanlarına gittiğimde hiç yem yemediklerini gördüm. Hava çok sıcaktı gündüz bu yuzden yem yememiş olabilirler mi? Şimdi elma verdim elmayı yediler. Ama yem yemiyorlar. Sıcaktan yem yemiyor olabilirler mi ?

Açık yem mi kullanıyorsunuz? Eğer ki açık yem kullanıyorsanız yemeyebilirler, kapalı yem kullanın. Ayrıca yemlikleri de ayda 1 kez yıkayın, bazen yemliklerde oluşan kokular yüzünden kuşlarımız yemlerini yemeyebiliyorlar.

Açık yem mi kullanıyorsunuz? Eğer ki açık yem kullanıyorsanız yemeyebilirler, kapalı yem kullanın. Ayrıca yemlikleri de ayda 1 kez yıkayın, bazen yemliklerde oluşan kokular yüzünden kuşlarımız yemlerini yemeyebiliyorlar.
uzun süredir aynı yemi kullanıyoruz. Açık yem kullanıyoruz. Yem dışında verdiğim her şeyi yiyorlar. Ben yem kaplarını tekrar temizleyeyim o zaman yardımınız için sağolun

uzun süredir aynı yemi kullanıyoruz. Açık yem kullanıyoruz. Yem dışında verdiğim her şeyi yiyorlar. Ben yem kaplarını tekrar temizleyeyim o zaman yardımınız için sağolun

Rica ederim. Yemlikleri temizledikten sonra da yem yememeye devam ederlerse yemlikleri değiştirin.

Geri