Kuşum Vücudunu öne doğru eğiyor ve öyle saatlerce duruyor.

• Konbuyu başlatan Konbuyu başlatan Guestay
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Guestay

Yeni Üye
Fotoğraftaki gibi henüz yavru yeni aldık alalı 2 tam gün oldu.nerdeyse günün tamamında bu pozisyonda duruyor ve bu beni korkutuyor.Yabancı sitelere de baktım ama bununla ilgili hiçbir şey bulamadım lütfen yardımcı olur musunuz

Ekli dosyalar

• 20201212_134906.jpg
    20201212_134906.jpg
    701.7 KB · Görüntüleme: 10
Bu tarz hareketleri ben de yaşadım sonradan aldığım dişi kuşta. Şuan çok yeni eve size kafesine alışması için ona zaman tanıyın. Korkmaları en ufak seste ürkmeleri muhtemel şuanlık. 2-3 hafta sonunda herşey düzelmeye başlayacaktır. Henüz yavru olduğu için tünekte uyumayıp kafes tellerine yapışık uyuyabilir rahatsız etmemenizi öneririm. Salıncak varsa daha çok orda vakit geçirir alışması içinde güzel bir hediye olur ona.

Bu tarz hareketleri ben de yaşadım sonradan aldığım dişi kuşta. Şuan çok yeni eve size kafesine alışması için ona zaman tanıyın. Korkmaları en ufak seste ürkmeleri muhtemel şuanlık. 2-3 hafta sonunda herşey düzelmeye başlayacaktır. Henüz yavru olduğu için tünekte uyumayıp kafes tellerine yapışık uyuyabilir rahatsız etmemenizi öneririm. Salıncak varsa daha çok orda vakit geçirir alışması içinde güzel bir hediye olur ona.
Başka birinin de bu sorunu yaşayıp tecrübe edinmesi içimi rahatlattı teşekkür ederim ❤️

Geri