Kuşum ucmuyor,hic ötmuyo

• Konbuyu başlatan Konbuyu başlatan Lyar
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Lyar

Yeni Üye
Yaklasık 5 aylik muhabbet kusum var eskiden baya ucardi ama baya oyle boyle deil bi anda ucmayi kesti ucmuyo hayvani ucmaya alistiriyoruz kusu elimizle firlatiyoz hafif sekilde kanadini kullaniyo ama ucmuyo direk yere iniyo bir de kusum hic otmuyo sadece kus sesleri acinca otuyo kafesten cikmak istemiyo sebebi nedir yaklasik 1 aydir boyle

Kuşunuz dişidir. Dişi kuşlar genelde anlattığınız özelliklere sahiptir.

Avea inTouch 4 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Buyrun

Ekli dosyalar

• 20180725_235754.jpg
    20180725_235754.jpg
    407.9 KB · Görüntüleme: 32
  • 20180725_235843.jpg
    20180725_235843.jpg
    646.6 KB · Görüntüleme: 50
Gagasından dolayı yem yemede veya başka şeylerde zorluk yaşayabilir. Mutlaka veteriner gagayı normal biçime getirsin.

Oha yeni fark ettim bune ? Bi kanadindan bisey eksik

Ekli dosyalar

• 20180726_004507.jpg
    20180726_004507.jpg
    803.7 KB · Görüntüleme: 36
  • 20180726_004503.jpg
    20180726_004503.jpg
    745.9 KB · Görüntüleme: 31
Peki gagası aldığında öylemiydi çünkü gereğinden fazla uzamış götür bi pet shopa bedava kesiyorlar benim kuşunkini bedavaya kestiler bide gaga taşı falan almalısın eğer yoksa çünkü gagasından dolayı yem kıramayabilir.[/QUOTE]

Kuşunuz ilk dediğim gibi dişi. Burun deliklerinin etrafı krem ve beyazımsı duruyor. Dişiler yumurtlama yaşına gelince pır pır uçmayı bırakıyor ve eşeleme kazma davranışları artıyor. Burun deliklerinin fotoğrafını paylaşır mısınız?

Kuşunuz ilk dediğim gibi dişi. Burun deliklerinin etrafı krem ve beyazımsı duruyor. Dişiler yumurtlama yaşına gelince pır pır uçmayı bırakıyor ve eşeleme kazma davranışları artıyor. Burun deliklerinin fotoğrafını paylaşır mısınız?

Kusum erkek eminim

Sağ kanadın uzun tüyü düşmüş. Uçamamasının sebeplerinden biri belki de budur. Veterinere zaten gidecektiniz bunu da belirtin. Tüy için yulaf içi öneriyorum aklınızda bulunsun.
Kusu onceden 4 kez ayaği yuzunden goturmustum biliyosunuz zaten simdi bunun icin tekrar gideceğim tesekkurler

Cok afedersin ama erkek diye israriniz nedendir? Ciftlesti mi daha once. Cunki erkek oldugunu anlamanin iki yolu yaa ceresi yada eriskin oldugunda ciftlesmesidir. Yargilamak degil yanlis anlasilmasin merakimdan.

Ekli dosyalar

• 20180726_154145.jpg
    20180726_154145.jpg
    748.4 KB · Görüntüleme: 19
Cok afedersin ama erkek diye israriniz nedendir? Ciftlesti mi daha once. Cunki erkek oldugunu anlamanin iki yolu yaa ceresi yada eriskin oldugunda ciftlesmesidir. Yargilamak degil yanlis anlasilmasin merakimdan.
Kusum 5aydir bende veterinerler ve aldiğim petshoplar erkek dedi 4 baska veterinere goturmustum ayaği yuzunden 4 dude erkek demislerdi

Geri