kuşum uçamıyor ve kanatları titriyor

aysesenasen

Yeni Üye
merhaba babam 2-3 ay önce sokaktan uçamayan yer yer tüysüz bir muhabbet kuşunu kurtardı. Geldiğinde uçamıyordu hala uçamıyor, zaten araştırdığım kadarıyla kanatları gelişmemiş, bi kuşumuz daha var o büyük önceden almıştık o uçabiliyor o uçtukça bu uçamayan maviş kafesinin tepesine tırmanıyor heyecanlanıyor kanatları titriyor, çoğunlukla normal zamanlarda da kanatları titriyor uçamadığı için mi bu titreme video çektim ama nasıl ekleyebilirim bilmiyorum

Merhaba. Altta resim yükle diye bir seçenek var. Ona tıklayın bir site çıkacak ordan dosyanızı seçip yükleyebilirsiniz. Ayrıca kuşunuz normal kuşların uçabileceği yaşlarda mı? Belki uçabilmek için çok küçüktür.

video seçeneği bulamadım 4 aylıkmış az evvel cinsiyetini söylediğiniz mavi kuş işte uçamaz mı bu aylarda
Merhaba. Altta resim yükle diye bir seçenek var. Ona tıklayın bir site çıkacak ordan dosyanızı seçip yükleyebilirsiniz. Ayrıca kuşunuz normal kuşların uçabileceği yaşlarda mı? Belki uçabilmek için çok küçüktür.

video seçeneği bulamadım 4 aylıkmış az evvel cinsiyetini söylediğiniz mavi kuş işte uçamaz mı bu aylarda
Aslında rahat uçabilmesi lazım. Elinize geliyorsa elinizle yükseğe götürün uçmaya çalışıcaktır dikkat edin düşerse diye. Öyle öyle uçabilir diye düşünüyorum

Aslında rahat uçabilmesi lazım. Elinize geliyorsa elinizle yükseğe götürün uçmaya çalışıcaktır dikkat edin düşerse diye. Öyle öyle uçabilir diye düşünüyorum
yok elimize gelmiyor hiç sadece dışarı çıkıyo geziyor kafesi yaklaştırınca kendisi içeri atlıyor, tüyleri de yer yer az bilemedim belki hastadır

evet buyuk ihtimal kuş hasta cunku 4 aylik bir yavru böyle olmaz. hangi ildeyseniz sitede kanatli canlilardan anlayan guvenilir veterinerlerin isimleri adresleri vb var. zaman kaybetmeden goturun

Geri