Kuşum titriyor

• Konbuyu başlatan Konbuyu başlatan DOVA
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

DOVA

Yeni Üye
Selamlar
Kuşumun kanat tüylerinde titreme görüyorum. Ayrıca kuyruğu da yukarı aşağı titriyor. (Sıcaklığın düşüklüğünden olabilir diyorsanız Sinop kıyı kesimindeyim, hava güneşli, 4 derece,) Fakat kabarık bir şekilde durmuyor, normal durumda görünüyor. Bir hastalık belirtisi olabilir mi?

Selamlar
Kuşumun kanat tüylerinde titreme görüyorum. Ayrıca kuyruğu da yukarı aşağı titriyor. (Sıcaklığın düşüklüğünden olabilir diyorsanız Sinop kıyı kesimindeyim, hava güneşli, 4 derece,) Fakat kabarık bir şekilde durmuyor, normal durumda görünüyor. Bir hastalık belirtisi olabilir mi?
size kötü bir haber vermek istemem ama benim dişi kuşum bu problemden ötürü ölmüştü sesli de nefes alıyorsa büyük ihtimalle akciğer yetmezliği tarzında bir şey var acil veterinere götürün. kuyruğunun aşağı yukarı oynaması kötü bir şey hayvan düzgün nefes alamıyor olabilir

Güncel video ve dışkı resmi paylaşırsanız bilgili arkadaşlar yardımcı olacaklardır.

size kötü bir haber vermek istemem ama benim dişi kuşum bu problemden ötürü ölmüştü sesli de nefes alıyorsa büyük ihtimalle akciğer yetmezliği tarzında bir şey var acil veterinere götürün. kuyruğunun aşağı yukarı oynaması kötü bir şey hayvan düzgün nefes alamıyor olabilir
Sesli nefes almıyor sanırım. Bu kuyruk titretmenin solunum sorunu olduğunu söyleyen bir video görmüştüm.

Evet ama baya bir aşağı yukarı şiddetli mi sallantısı..

Foto atamadım.. hasta gibi durmuyor aslında. Video atacağım daha sonra..ayrıca teşekkürlee geçmiş olsun dileginiz icin

Hatta kafesin duvar tarafına falan tutunuyor ayaklarıyla
pek nefes alamama sorunu yok gibi görünüyor inşAllah öyledir.

Video atamadım, forumda olmuyor..

Kuyruğunu yukarı asagi titretiyor, bazen kanatlarini titretiyor. Bugun taramali tufek gibi titrettigini gordum. Ucusu normal, su an kafeste. Bazen salincagiyla oynuyor. Nefes alisinda ses/hirilti yok. Dun kuscuya gittim biseylee aldim, bu kuyruk titretne videosunu gosterdim ciftlesmek isteyince yapabiliyorlar gibi bisey dedi
@ZeytinÇiçeği şiddetli derken ne kadar/nasil mesela? Siddet derken 1 cm? vb.?

Geri