Kuşum surekli agzini açip kapatiyor??

• Konbuyu başlatan Konbuyu başlatan rio
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

rio

Meraklı Üye
arkadaşlar kuşum dünden beri ağzını açıp kapatıyor sürekli ve normalde kafeste durmak istemezken bugün çıkmıyor.. video paylaşacağım bakar mısınız?

arkadaşlar kuşum dünden beri ağzını açıp kapatıyor sürekli ve normalde kafeste durmak istemezken bugün çıkmıyor.. video paylaşacağım bakar mısınız?

İlk önce geçmiş olsun.
Kuşuzun ilk önce nefesini kulağınıza dayayın gıçırtı gibi nefes darlığı varmı kontrol ediniz

MI 8 SE cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Burnunun içinde beyaz biseyler var bi de burnu tikaliysa nasıl açabilirim? Bana bi petshop sahibi burnunu sık demişti ama yapamadım

Burnunumu sık dedi? Yok daha neler :D Bana stresten yapıyor gibi geldi. Son günlerde önemli bir değişiklik yaptınızmı? Kafes yerini değiştirme gibi yada yemini değiştirme gibi?

Burnunumu sık dedi? Yok daha neler :D Bana stresten yapıyor gibi geldi. Son günlerde önemli bir değişiklik yaptınızmı? Kafes yerini değiştirme gibi yada yemini değiştirme gibi?
Evet sıkıp çıkar dedi bana sağlıklı gelmediği için denemedim :/ hayır degismedi herhangi biseyi

İlk önce geçmiş olsun.
Kuşuzun ilk önce nefesini kulağınıza dayayın gıçırtı gibi nefes darlığı varmı kontrol ediniz

MI 8 SE cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Hayır yok herhangi bi ses bi de çok yem yiyor gibi

hala yapmaya devam ediyor ağzından yem geldiğini farkettim galiba onu yiyor ama sürekli yapıyor ve hafif de koku geliyor

Arkadalar dünden beri yapmaya d3vam ediyor korkmaya başladım sürekli yapıyor bakın lütfen
Yemde az yiyor
Kursak mantarı mi oldu yoksa

Burun tıkanıklığı olabilir.Ilık suya batırılmış pamuğu bastırmadan burun kısmına sürün.

Kafeste kuş kumu var mı? Kuş kumu kuşların yedikleri yemleri öğütmesi için gerekli.Yedikleri yem iyi öğütülmezse kusarak çıkarta biliyorlar.
İmkanınız varsa bir veterinere göstermenizde fayda var.

Geri