Kuşum strese mi girdi

• Konbuyu başlatan Konbuyu başlatan Bus3
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Bus3

Yeni Üye
Ben yeni bi dişi kuş aldım da tek olarak 3 gün oldu alalı yem felan yiyor ama bugün yaptığım yumurta mamasını yemişti ama şuan baktığımda full kafes içine dökmüş acaba stresemi girdi ya ?

Eğlence amaçlı da yapıyor olabilir, benim dişi kuşuma da veriyordum yemliğe tekme atıyordu :) elinizi eğer kafese koyuyorsanız koymayın kafes dışında konuşun 1 hafta kadar kafeste kalsın kafesini tanısın sizi tanısın ortamı tanısın, alışsın ondan sonra kendinize alıştırırsınız alıştıramazsanız yardımcı oluruz

Kuşun resmini yüklermisiniz..
Eğlence amaçlı da yapıyor olabilir, benim dişi kuşuma da veriyordum yemliğe tekme atıyordu :) elinizi eğer kafese koyuyorsanız koymayın kafes dışında konuşun 1 hafta kadar kafeste kalsın kafesini tanısın sizi tanısın ortamı tanısın, alışsın ondan sonra kendinize alıştırırsınız alıştıramazsanız yardımcı oluruz
Bi
Başka çiftim var sürekli kafese tırmanıyo yanına gitmek istiyor

Onlara ulaşmaya çalıştığı için gözü hiçbirşey görmüyor :) oyun yapmış sorun yok bence..

Dişi 6 aylık bana alışması imkansız zaten iyice kızıştıktan sonra eş almayı düşümüyorum yengemlerde şuan 4 aylıkyavru var sıkılmaması için koysammı die düşündüm

Dişi 6 aylık bana alışması imkansız zaten iyice kızıştıktan sonra eş almayı düşümüyorum yengemlerde şuan 4 aylıkyavru var sıkılmaması için koysammı die düşündüm
Cevaplarınız için çok teşekkür ederim

Şimdiden Yanına 8-12 aylık güzel bir erkek alırsanız daha iyi olur. Birbirlerine iyice alışırlar kızışma durumda ise çiftleşme gerçekleşir..

Şimdiden Yanına 8-12 aylık güzel bir erkek alırsanız daha iyi olur. Birbirlerine iyice alışırlar kızışma durumda ise çiftleşme gerçekleşir..
Çiftleşmeleri için almıyorum strese felan girmesin die yanına bırakıcam sadece

Geri