Kuşum sinirlendi

Umut Can Çil

Paylaşımcı Üye
Arkadaşlar kuşum elden yemek yemez şimdi ben şakasına kuşun gagsını tuttum ve aşırı tepki verdi hiç ısırmayan kuş ısırmaya başladı ve elden yemeyen kuş azar azar yemeye başladı sinirden midir artık zamanı geldiği için mi

4664263876826858652

Moderatör tarafında düzenlendi:
Kafeste ısırması muhtemelen bölgesini koruma isteğidir. Demekki gagasının tutulmasından hoşlanmıyor. Ben de benimkileri öyle seviyorum :D ama sorun olmuyor

Kafeste ısırması muhtemelen bölgesini koruma isteğidir. Demekki gagasının tutulmasından hoşlanmıyor. Ben de benimkileri öyle seviyorum :D ama sorun olmuyor
teşekkürler uykulu olduğundan sanırım hiç keyfinde değil sabah ona çok kızdım kafesine girmiyor diye belki ondandır

Bu olay eğer yeni tuttukdan sonra olduysa ki eskiden ısırmıyorsa elinizin ona zarar ve canını yakacağını düşünüp sizi evinden uzaklaştırıyordur. Elinizi ona dahaok sevdirip güvenini kazanın konuşarak vs.

Ben bazen işten gece 1 de geliyorum hayvan uyanıyor elimi uzatıyorum kafese saldırıyor uyku sersemi insanlar bile sinirli oluyor hayvan napsın :)

Bu olay eğer yeni tuttukdan sonra olduysa ki eskiden ısırmıyorsa elinizin ona zarar ve canını yakacağını düşünüp sizi evinden uzaklaştırıyordur. Elinizi ona dahaok sevdirip güvenini kazanın konuşarak vs.
Yok gece istisnaydı artık yine ısırmıyor :) Bu arada kuşum kafesine artık hiç girmek istemiyor ne yapmalıyım

Geri