Kuşum sağ ayağına basamıyor

• Konbuyu başlatan Konbuyu başlatan Nurt
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Hocam gerekenleri söylemiş zaten.İnşallah kısa sürede iyileşir.ok geçmiş olsun.

Polar sarın üstü açık kalabilir sorun olmaz mümkün olduğunca sarsmayın

HUAWEI VNS-L31 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çok teşekkür ederim, iyi ki böyle bir site var da bilgi alabiliyoruz. Şu an yan odadan duyabiliyorum, üzeri örtülü ışık kapalı ama hala çırpınıyor kerata.

Niye bu şekilde bir hiperaktiflik geldi anlamadım ben de. Normalde dışarı çıkarırım 5 10 saniye içinde kafese uçardı, bugün dört döndü odanın içinde sokamadım.
Acıyordur ayağı.Belki de rahat kullanamadığı için stres yapıyordur.Bu nedenle hırçınlaşıyor olabilir.

Çok teşekkür ederim, iyi ki böyle bir site var da bilgi alabiliyoruz. Şu an yan odadan duyabiliyorum, üzeri örtülü ışık kapalı ama hala çırpınıyor kerata.
Korkmuş olabilir sorun olmaz sakinleşir ve sabaha kadar güzelce uyur inşaallah yarın da iyi olur gelişmeleri yazarsanız güzel olur sağlıklı beslemeler

Korkmuş olabilir sorun olmaz sakinleşir ve sabaha kadar güzelce uyur inşaallah yarın da iyi olur gelişmeleri yazarsanız güzel olur sağlıklı beslemeler

Yarın akşam iş çıkışı arkadaşımla nasipse götüreceğiz. İnşallah önemli bir şey yoktur. Haberdar ederim sizi de teşekkür ederim.

Yarın akşam iş çıkışı arkadaşımla nasipse götüreceğiz. İnşallah önemli bir şey yoktur. Haberdar ederim sizi de teşekkür ederim.
İnşaallah rica ederim

Selamlar, başlığı açalı 8 gün olmuş. Kuşumun ayağı neredeyse tamamen geçti. Bir aksilik yüzünden veterinere götürememiştim, eczaneden Hirudoid Forte Jel aldım ve 5 gün boyunca bir sabah bir de akşam yatmadan önce kuşun ayağına sürdüm, suyuna da multivitamin damlattım, bol bol yedirdim. O zamandan beri kademeli olarak iyileşme gösterdi, bugün artık neredeyse eskisi gibi ayağı. Artık krem mi işe yaradı bilmiyorum ama durumdan haberdar edin dediğiniz için söyleyeyim dedim; ilginiz için çok teşekkür ederim, iyi akşamlar.

Selamlar, başlığı açalı 8 gün olmuş. Kuşumun ayağı neredeyse tamamen geçti. Bir aksilik yüzünden veterinere götürememiştim, eczaneden Hirudoid Forte Jel aldım ve 5 gün boyunca bir sabah bir de akşam yatmadan önce kuşun ayağına sürdüm, suyuna da multivitamin damlattım, bol bol yedirdim. O zamandan beri kademeli olarak iyileşme gösterdi, bugün artık neredeyse eskisi gibi ayağı. Artık krem mi işe yaradı bilmiyorum ama durumdan haberdar edin dediğiniz için söyleyeyim dedim; ilginiz için çok teşekkür ederim, iyi akşamlar.
Geçmiş olsun güzel bir haber inşaallah sağlıkla beslersiniz iyi akşamlar

Söylediğiniz krem ağrı kesici falan mıydı.Yani içeriği neydi acaba?Sevindim iyileşmesine tekrar geçmiş olsun.İllaki krem de rahatlatmıştır.Kendi iyileşme sürecinde de yardımcı olmuştur.

Söylediğiniz krem ağrı kesici falan mıydı.Yani içeriği neydi acaba?Sevindim iyileşmesine tekrar geçmiş olsun.İllaki krem de rahatlatmıştır.Kendi iyileşme sürecinde de yardımcı olmuştur.

Teşekkür ederim, ilaç incinme ve burkulmalarda kullanılıyor fakat içerik olarak etkin maddesini bilmiyorum. Kuşumun ayağı artık tamamen iyileşti neşesi de yerine gelmişti fakat dünden beridir her şeyi ısırmaya falan başladı kula garip bi enerji geldi, arada sırada odada 4 5 tur atıp ciyaklıyor kafama konuyor kulağımı falan ısırıyor. Nereye konsa orayı ısırıyor. Acaba resim atsam yaş ve cinsiyet tahmininde bulunabilir misiniz?

Geçmiş olsun güzel bir haber inşaallah sağlıkla beslersiniz iyi akşamlar

Teşekkür ederim siz de inşallah. Yukarıdaki arkadaşa durumu izah eden bir yanıt vermiştim. Acaba siz de bakabilir misiniz yaş ve cinsiyetine?

Teşekkür ederim siz de inşallah. Yukarıdaki arkadaşa durumu izah eden bir yanıt vermiştim. Acaba siz de bakabilir misiniz yaş ve cinsiyetine?
Ceresini yakından gösteren net ve flaşsız bir fotoğraf atın yaş için de kafasını da görebileceğimiz bir fotoğraf atın bakalım

Ceresini yakından gösteren net ve flaşsız bir fotoğraf atın yaş için de kafasını da görebileceğimiz bir fotoğraf atın bakalım

Ekli dosyalar

• _20180311_144042.JPG
    _20180311_144042.JPG
    2.5 MB · Görüntüleme: 18
  • _20180311_144020.JPG
    _20180311_144020.JPG
    3.2 MB · Görüntüleme: 17
Ceresini tam seçemedim ama dişiye benziyor max 3-4 aylık

Özellikle yavru erkek diye almıştım ama bu durumda biraz kandırılmış hissettim.
Yavru zaten max dedim ceresini net gösteren fotoğraf atın elinizde daha net olsun

Yavru zaten max dedim ceresini net gösteren fotoğraf atın elinizde daha net olsun

Alırken abi bu kuş daha uçmayı bilmiyor dedi kartal gibi uçuyor zaten ordan bi güvensizlik gelmişti ondan :D Teşekkür ederim, yemek yemesi bitsin atıyorum hemen.

Alırken abi bu kuş daha uçmayı bilmiyor dedi kartal gibi uçuyor zaten ordan bi güvensizlik gelmişti ondan :D Teşekkür ederim, yemek yemesi bitsin atıyorum hemen.
Tamamdır ama o kadar büyük değil max 3 aylık yavrunuz ayrıca her kuş uçmayı bilir bu içgüdüsel birşeydir o konuda katılmıyorum

Geri