Kuşum sürekli uyuyor

kuşum birden keyifsizleşti kabarıp uyuklamaya başladı. böyle olduğu gün veterinere götürdüm bana toz vitamin verdi nasıl kullanmam gerektiğini söyledi 4 gündür kullanıyorum fakat tam olarak düzelme yok. başta havalanamıyordu şimdi çok kısa mesafelere biraz gidebiliyor eskisi kadar çok yemiyor ama yinede yem yiyor suyunu arada içiyor. dışkısı normale göre daha koyu bir yeşil oldu suyunda vitamin koydum belki onun etkisidir bilemiyorum belkide değildir. 4 gündür sadece 3 4 kere bir kelime söyledi onun dışında ötmüyor bile. endişelenmeli miyim yoksa biraz daha zaman mı tanımalıyım ilaca yardımcı olursanız sevinirim.

Veteriner kanatlı veterineri miydi? Veteriner ne teşhisi koydu? Sadece vitamin mi verdi?
Vitamin zaten kullanılması gereken takviyelerdendir,ilaç değildir. Kuşunuzun videosunu ve beyaz peçete üzerine yapılmış 6-7 adet dışkı fotoğrafını paylaşın bakalım 👍🏻
Çok fazla iştah kaybı varsa kanatlı veterinerine götürmelisiniz 👍🏻

hayır kanatlı veterineri değildi. o gün içerisinde il dışına çıkmamız gerekiyordu bende benzer sorundan kuşunu götüren arkadaşımın önerdiği veterinere gittim. veteriner tam olarak bir şey söylemedi ciddi bir şey değil dedi sadece. şu anda daha keyifli duruyor biraz kafesten çıkarıyım dedim konuşmaya başladı baya yem yedi su içti normalde uçtuğu gibi uçmaya başladı şimdi tekrardan uyukluyor.

hayır kanatlı veterineri değildi. o gün içerisinde il dışına çıkmamız gerekiyordu bende benzer sorundan kuşunu götüren arkadaşımın önerdiği veterinere gittim. veteriner tam olarak bir şey söylemedi ciddi bir şey değil dedi sadece. şu anda daha keyifli duruyor biraz kafesten çıkarıyım dedim konuşmaya başladı baya yem yedi su içti normalde uçtuğu gibi uçmaya başladı şimdi tekrardan uyukluyor.

Bu dışkılar normal değil. Kanatlı veterinerine muayene ettirmeniz daha doğru olur,dışkı analizi yaptırmalısınız.
Hangi şehirde yaşadığınızı söylerseniz kanatlı veterineri tavsiye edebiliriz

Edirnede yaşıyorum

Yaşam veteriner kliniği

Kuşlara bakıyormuş,yorumlarda da kuşlar hakkında olumlu geri dönüşler mevcut. Kanatlı uzmanı mı bilmiyorum ama.

"Cigerci kazım ve tan züccaciye karşısı, Dilaverbey mahallesi osmaniye caddesi. No 50 kat 1 merkez edirne Balıkpazarı , balık heykeli, karşısı, 22020 Edirne Merkez/Edirne"

Adresi bu şekilde yazılmış. Veteriner hekim sonrası burayı da gelişmelerden haberdar ederseniz sevinirim geçmiş olsun

Son düzenleme:

Yaşam veteriner kliniği

Kuşlara bakıyormuş,yorumlarda da kuşlar hakkında olumlu geri dönüşler mevcut. Kanatlı uzmanı mı bilmiyorum ama.

"Cigerci kazım ve tan züccaciye karşısı, Dilaverbey mahallesi osmaniye caddesi. No 50 kat 1 merkez edirne Balıkpazarı , balık heykeli, karşısı, 22020 Edirne Merkez/Edirne"

Adresi bu şekilde yazılmış. Veteriner hekim sonrası burayı da gelişmelerden haberdar ederseniz sevinirim geçmiş olsun
çok teşekkürler

Geri