Kuşum sürekli uyuyor ve ishal

• Konbuyu başlatan Konbuyu başlatan riana
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

riana

Yeni Üye
Merhabalar, dün yeni bir muhabbet kuşu aldım. Tahminime göre 2 aylık vardır. Yeni geldiğinden ve yavru olduğundan uyuklayabileceğini biliyorum ancak bir yazıda ishalse endişelenmek gerekir diye okudum, bir danışmak istedim. Yem yiyor, su içiyor , yavaş yavaş sevdirmeye de başladı ama dediğim gibi hep uyuyor ve ishal. Yardımcı olursanız sevinirim.

Beyaz peçete üzerine yaptığı yeni dışkı resimlerini hizliresimcom üzerinden paylaşırsanız bir bakalım

Kuşlarda yeni geldiğinde bi alışma zamani vardir bu yuzden ishal ve uyuklama bence normal ama ginede dışkısinin resmini paylaşın.

Beyaz peçete üzerine yaptığı 6 -7 tane dışkının fotoğrafını paylaşın. Dışkılarda koku var mı? Kuşunuzun iştah ve enerji durumu kilosu nedir?

Beyaz peçete üzerine yaptığı 6 -7 tane dışkının fotoğrafını paylaşın. Dışkılarda koku var mı? Kuşunuzun iştah ve enerji durumu kilosu nedir?
Kuşum yeni geldiği için çok hakim değilim enerji ve iştah durumuna. Dün çok yemiyordu ancak şu an gayet iyi yiyor ve kilosu da iyi geldi benim gözüme. Elime alıştırmak için kafesine elimi götürmedikçe de çok enerjik değil. Dışkısından da bir koku alamadım.

Geri