Kuşum sürekli uyuyor. Hasta mı acaba

• Konbuyu başlatan Konbuyu başlatan aedes
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

aedes

Meraklı Üye
Kuşum 3-4 gündür sürekli uyuyor. Kafasını arkaya gomuyor ve uyuyor. Otme yok uçma yok sadece uyuyor. Yem yiyecegi zaman uyanıyor sadece. Hafiften de ishal sanki suyuna tekrar sirke kattim. Bu ishal belasından kurtulamadik bir türlü. Bir de bit sikintimiz var sprey kullanıyorum ama sanırım işe yaramıyor. Ne yapmam gerekiyor siz söyleyin. Kuşum neden bu halde neden uyuyor sürekli

Spreyler kuşları son derece olumsuz etkiliyor. Hem ishal hem de uyku hali muhtemelen spreyden. Zaten bu spreyleri neden üretirler bilmiyorum. Elinizdeki spreyi, bir daha kullanmadan atın çöpe. Parazit için de avimec veya vilmectin kullanın.

Spreyler kuşları son derece olumsuz etkiliyor. Hem ishal hem de uyku hali muhtemelen spreyden. Zaten bu spreyleri neden üretirler bilmiyorum. Elinizdeki spreyi, bir daha kullanmadan atın çöpe. Parazit için de avimec veya vilmectin kullanın.
Avimec sparisi verdim haftasonuna anca gelicek. Ne yazik ki olduğum yerde bulamadım ve sprey kullanıyorum 10 gündür. O zaman spreyi kullanmayayim bir daha 3 defa kullandım 10 gün içinde zaten bir ise de yaramadı

Geri