Kuşum sürekli hıçkırıyor gibi oluyor

neymar1212

Yeni Üye
Merhabalar kuşum 2 gündür

Kuşun videosunu ve beyaz peçete üzerine yaptığı 6 tane dışkının fotoğrafını paylaşın. Foto için hizliresimcom sitesini,video için streamable isimli siteyi kullanabilirsiniz buraya linki paylaşın. Kuşunuz hakkında daha çok bilgi verin. Kuşunuzun iştah ve enerji durumu nedir, halsizlik var mı? Öğürme kusma hapşırma uçamama kanat tutulması kasılma göz akıntısı gibi şeyler var mı? Kuşunuz kaç gram? Beslenme programı nedir? Ne zamandır yapıyor bu bahsettiğiniz hareketi? O hareketin videosunu görsek iyi olur. Kuşu tünekte dururken görelim kuyruğu ve kanatları görünsün. Kuşunuzun önceden geçirdiği hastalık oldu mu, hiç ilaç verdiniz mi? Cereyana klima vantilatöre maruz kaldı? Takviye olarak verdiğiniz şeyler oldu mu vitamin vs?

Bir de cümle kurarken tam kurun.

https://streamable.com/sf325c bu hareketi yapıyor dışkısını yakalayamadım enerjisi yerinde fakat 2 gündür neden bu hareketi yaptığını çözemedim vitamin kullanmuyorum sizce şimdi gidip vitamin ve kum almalımıyım bu arada kuşum 3.5 yaşında

haftada bir salatalık parçası veriyorum daha önce hiç bir hastalık geçirmedi şimdi gittiğimde fark ettim arada sırada uyukluyor ancak onunla oynamaya gittiğimde enerjisi gayet yerinde sesime tepki veriyor benimle oynuyor kuşum ceryanda kalmıyor ama evin salonu sıcak sabahtan akşama kadar gunes görüyor yaşadığım yer 33 derece ancak solunun bundan çok farklı olduğunu düşünmüyorum normal yemini yiyor ama dün taktığım ballı krakeri yemedi hiç

Son düzenleme:
Dışkısını şimdi inceledim hafif sıvımsı açık yeşil renkte

haftada bir salatalık parçası veriyorum daha önce hiç bir hastalık geçirmedi şimdi gittiğimde fark ettim arada sırada uyukluyor ancak onunla oynamaya gittiğimde enerjisi gayet yerinde sesime tepki veriyor benimle oynuyor kuşum ceryanda kalmıyor ama evin salonu sıcak sabahtan akşama kadar gunes görüyor yaşadığım yer 33 derece ancak solunun bundan çok farklı olduğunu düşünmüyorum normal yemini yiyor ama dün taktığım ballı krakeri yemedi hiç

Güneşlik perdeyi çekin örtülü olsun içeriye aşırı sıcak girmesin, oda sıcaklığı 20-24 derece olmalı,nem ise en az %40, max %60 olmalı.
Yaşadığınız şehri belirtirseniz kanatlı veterineri tavsiye edebiliriz.

şuan 2 3 saattir tekipdeyim yapmıyor enerjisi baya iyi şuan yanına gidince kafeste tur atıyor dışarı çıkardığımda omzuma kafama geliyor bir hırçınlık halsizlik huzursuzluk yok şuan

Tamam siz birkaç gün gözlemleyin. O hareketi tekrarlarsa,ishal ve başka durumlar da olursa kanatlı veterinerine muayene ettirirsiniz.

Geri