Kuşum nefes nefese

Umut Can Çil

Paylaşımcı Üye
Arkadaşlar kuşumu salıyorum 2 3 tur uçuyor sonra karnı inip şişiyor ağzını jızlı hızlı açıp kapatıyor ve değişik uçuyor martı gibi süzülerek neden acaba

Olabilir normal. Havalar da sıcak, hızlı uçuyorsa yoruluyordur. Uçuşu(martı gibi süzülmesi) da normal.

O zaman takmayın. Kafesi neden sevmesini istiyorsunuz? Uçan, kafes dışına çıkan emerjik kuş sağlığın bir göstergesidir.
Yok ben her zaman evde olamayacağım ve kafeste durması gerekecek yarım gün. Yalvarıyor beni çıkar diye. Koşturuyor tünekte. Sabah uyutmuyor kızgın sesi çıkararak. Okul vs. var haliyle.

Yok ben her zaman evde olamayacağım ve kafeste durması gerekecek yarım gün. Yalvarıyor beni çıkar diye. Koşturuyor tünekte. Sabah uyutmuyor kızgın sesi çıkararak. Okul vs. var haliyle.
Siz yokken kafes dışında dursa bunu tehlikeli buluyorsunuz sanırım. Geniş kafeslerden alın o zaman. Kuş tünekten tüneğe atlar bir şekilde siz gelene kadar enerjisini atar. Küçük kafeste kuşlar bunalır.

Bir olay oldu kuş kafese hiç girmiyorsdu 1 2 saat olmuştu ben de baktım floresanın üstünde ip var onunla oynuyor kopardım ipi kafese astım koydum kuşu ilk gün oynadı ama sonra onu da oynamayı kesti böyle doğal yoldan oyuncak var mıdır

Bir olay oldu kuş kafese hiç girmiyorsdu 1 2 saat olmuştu ben de baktım floresanın üstünde ip var onunla oynuyor kopardım ipi kafese astım koydum kuşu ilk gün oynadı ama sonra onu da oynamayı kesti böyle doğal yoldan oyuncak var mıdır
Burada yaratıcılığınızı konuşturmanız gerekecek :) Kuşlar için olan oyuncaklara bir göz atın. Kuşlara zarar vermeyecek olan doğal malzemelerle o oyuncaklara yakın ne yapılabilir biraz düşünün.

Burada yaratıcılığınızı konuşturmanız gerekecek :) Kuşlar için olan oyuncaklara bir göz atın. Kuşlara zarar vermeyecek olan doğal malzemelerle o oyuncaklara yakın ne yapılabilir biraz düşünün.
İpi geri taktım yiyor gibi çıt çıt sesler çıkarıytor sorun olur mu

Geri