Kuşum Nefes Almakta Zorlanıyor

Kursatp55

Yeni Üye
Merhaba muhabbet kuşumun boğazına yem takıldı bu öncedende oluyordu öksürüp 4 5 tane yem çıkarınca rahatlıyordu fakat bu sefer çıkartamadı 6 saattir böyle. Ne yapmam gerekir?

dışkıları atar msınız?ve kuş kafesteyken
Dışkısı normal fakat ağzını açıp takır tukur çıt çıt sesler geliyor öncedende bu durum olmuştu öksüre öksüre 4 5 tane yem birden çıkarmıştı şimdi de çok öksürüyor fakat çıkaramıyor

Ekli dosyalar

• 7D4DE940-E165-49D7-BA3F-B4D6EDB95377.jpeg
    7D4DE940-E165-49D7-BA3F-B4D6EDB95377.jpeg
    982 KB · Görüntüleme: 11
Arkadaşlar durum hala böyle ne kendisi uyuyabiliyor ne ben Allah rızası için yardım edebilecek yok mu

Merhaba muhabbet kuşumun boğazına yem takıldı bu öncedende oluyordu öksürüp 4 5 tane yem çıkarınca rahatlıyordu fakat bu sefer çıkartamadı 6 saattir böyle. Ne yapmam gerekir?
BİLEN BİRİ YAZANA KADAR: (Eğer sorun bir şeyin takılmasıysa) Yabancı kaynaklara baktım asla elle su vermeyin deniyor. Kuşu ters çevirip omurgaya içe doğru hızlı ve kısaca baskı uygulanabilir diyor. Ama net çözümler de değil, mesela birisi yağ verin derken başka kaynak su vermeyin diyor ve bu çözümlerin hepsi veterinere götürürkenki zamanda yapmak için, o yüzden inşallah bir an önce bilen biri yardımcı olur.

Ağzına bir kaç damla elma sirkesi verdim biraz kustu fakat hala aynı atmaya çalışıyor grimsi sıvı geliyor ağzından

Geri