Kuşum Nefes Alamıyor

• Konbuyu başlatan Konbuyu başlatan kaan77
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

kaan77

Meraklı Üye
Video ile durumu anlatmaya çalıştım 50 saniye bir bakarsa bilgili olanlar sevinirim:
https://www.youtube.com/watch?v=7BGBYUg5p-c

Kuşun kanadı ve gövdesindede kuyruğıundaki gibi bir sallantı mevcut videoda göreceksiniz ağzını devamlı açıp kapatıyor 3-4 saattir elimde ve 4 saattir bunları kesintisiz yapıyor videodada belli zaten araştırmama göre solunum sorunu nefes alamama kaynaklı yeterince kuşu geri iade etmeli miyim yada basit bir çözümü var mıdır bilenler yardımcı olursa çok sevinirim.

kuşunuzu uçurdunuzmu yada kafes içinde videoyu çekmeden önce hareket halindemiydi.şimdi yeni geldiği için tedirgin korkak biraz o yüzden biraz hızlı nefes alıp veriyor gibi bu ihtimalide düşünün hastalık konusunda bi fikrim yok hasta gibi durmuyor. hayırlı olsun güle güle besleyin.

kuşunuzu uçurdunuzmu yada kafes içinde videoyu çekmeden önce hareket halindemiydi.şimdi yeni geldiği için tedirgin korkak biraz o yüzden biraz hızlı nefes alıp veriyor gibi bu ihtimalide düşünün hastalık konusunda bi fikrim yok hasta gibi durmuyor. hayırlı olsun güle güle besleyin.

geldiğinden beri devamlı hareket halindeydi anca videoyu çekebildim o yüzden :D

geldiğinden beri devamlı hareket halindeydi anca videoyu çekebildim o yüzden :D

merake tmeyin bi sorunu yok :) sadece ortam yeni olduğu olduğu için çok ürkek korkuyor o yüzden kalbi hızlı atıyo yaramazın gayette güzel nefes alıyo tüyleride düzgün korkmanıza gerek yok.asıl o sizden korkmuş :) çekerken

Geri