Kuşum nefes alırken tıylama gibi ses çıkarıyornerede ve kuyruğu sürekli tık tık atıyor

Merto1616

Yeni Üye
Herkese merhaba öncelikle kuşum 3.4 aylık 2 aydır benimle.Aldığım günden beri ışıkları kapatıp uyumaya bıraktığımda sürekli ses geliyor nefes alıp verirken ve kuyrukta tık tık aşağı yukarı atma var önce küçüklüğüne verdim ciddiye almadım ama hala devam ediyor ufak bir araştırma yapıp diğer başlıklara da baktım ama ne yapacagıma emin olamadım.yardım edebilecek biri varmıdır acaba teşekkürler şimdiden

Videosunu ve dışkısınıda atıyorum daha iyi teşhis konulması adına

Ekli dosyalar

• 670C912D-ACF1-4347-98BC-E1BAD0EC370C.jpeg
    670C912D-ACF1-4347-98BC-E1BAD0EC370C.jpeg
    893.8 KB · Görüntüleme: 19
Valla açıkçası oralardan kafam karıştı farklı başlıklarda farklı farklı ilaçlar tedaviler söylenmiş o sebepten video ve dışkısını paylaştım selçuk bey görürse yardımcı olur sanıyorum

Veterinerden tetra mezatin veya megatril alın. Tetra alırsanız çeyrek suluğa mercimek tanesi kadar. Megatril ise çeyrek suluğa 4 damla. Probiyotik de alın. İlaçlı suya probiyotik de katın.

İkiside aynı ürünmü siz hangisini önerirsiniz birde dışkısını gördüyseniz leke bırakıyor ve cıvık çok ince dışkılıyor bazende sadece kireç gibi kalıntı kalıyor ona ne yapmam lazım

Tetra bulursanız daha iyi olur. Büyük ihtimalle sorunu çözecektir.

Geri