Kuşum neden böyle

Vahdet1310

Yeni Üye
Arkadaşlar merhaba kuşum 2 gün önce evde kaçtı balkonda hava alsın diye çıkardım hava güneşli ve güzel çok çok az bir rüzgar vardı yani hava soguk değildi kendisi için kafesinden kaçmış nereye gittiyse bilmiyorum ama ertesi gün tekrar geldi balkon kapısını gagalayarak öttü kafesini yanına götürdüm elimle vesaire tutmama gerek kalmadan kafesine girdi bugün sabah tekrar kafesinden kaçmış odada serbest bıraktım evden gitmeden önce bana yaklaşmazdı bir metre yakınına gitsem kaçardı hatta benden korkardı titrerdi ama şuan ben korkmuyor kaçmıyor yanımdan gitmiyor hatta şuan kafamın üstünde saçlarımı gagalıyor :D bugün yemegini yedirdim birazda yeterince sıcaklıktaki su ile tüylerini yıkadım odada olmadıgım zaman kapının arkasında bekliyor ezicem diye korkuyorum ama dikkatli oluyorum daha öne bana yaklaşmayan kuş şimdi neden benimle böyle ilgileniyor benden kaçmıyor anlam veremedim bir sorun olabilir mi sizce?

Hayvan bir gün boyunca dışarda kalmış hem de bu mevsimde ölmeyip geri gelebilmesine şükredin bence ve biraz daha dikkatli olun

Geri