Kuşum neden böyle

Ozan Akbal

Meraklı Üye
Arkadaşlar kuşum 2 gündür sakin kaldiginda boyle duruyor normalde bu kadar kabarmazdı.
Herzamanki gibi hoplayıp zıplıyor ama böyle kabarmasi beni hiç rahat ettirmedi acaba neden olmustur.Oda sıcaklıgı 26° (Kabarık hali resimde olduğu gibi)

Ekli dosyalar

• 1523372056680895830768.jpg
    1523372056680895830768.jpg
    2.1 MB · Görüntüleme: 15
Şu anda olduğu yerde kabarıyor ve kaşınıyor yeme icmesinde bir sorun yok

Arkadaşlar kuşum 2 gündür sakin kaldiginda boyle duruyor normalde bu kadar kabarmazdı.
Herzamanki gibi hoplayıp zıplıyor ama böyle kabarmasi beni hiç rahat ettirmedi acaba neden olmustur.Oda sıcaklıgı 26° (Kabarık hali resimde olduğu gibi)
Kusun dışkı nasıl ? Son dışkyı takip edip paylasirsan @Selçuk YÜKSEL abi gibi uzmanlar yardimci olurken daha saglikli cevaplar alabilirsin.

Uyku düzeni, İshal, Kuş nezlesi, Parazit, Mantar... gibi bir durum olabilir. Hiç bir şüpheniz yok mu?
Abi uyku düzeni iyi en geç saat 11 de yatıyoruz hafta içleri hafta sonları ise benim odamda durmuyoruz genelde salonda oturuyoruz yani uyku düzeni yerinde ishal değil dışkısını kontrol ediyorum dışkısı hafif ıslak çıkıyor o kadar oda sorun değildir herhalde mantarı yok baktım parazitte yok zaten parazit ilacı veya sirkeli su sıkıyorum mutlaka ama nezle belirtiside pek yok halsiz desem hopluyo zıplıyo oynuyo sadece bir yere konduğunda kabarıyor öyle duruyor normalde bu kadar kabarmazdı

Valla bu kuşun nesi var diye Amerikalı Profesör getirsek bile bulamayız. Bu ne hayvanın hiçbir belirtisi yok? Bence sizin kuş havada o kadar çok takla açıyor ki yorulup bir kenara geçiyor. :D:D:D
Büyük ihtimal yaşlılıktandır. ;)
Ama @Selçuk YÜKSEL abimize de bir soralım

Valla bu kuşun nesi var diye Amerikalı Profesör getirsek bile bulamayız. Bu ne hayvanın hiçbir belirtisi yok? Bence sizin kuş havada o kadar çok takla açıyor ki yorulup bir kenara geçiyor. :D:D:D
Büyük ihtimal yaşlılıktandır. ;)
Ama @Selçuk YÜKSEL abimize de bir soralım
Peki saolun zaman verip ilgilendiginiz icin ama hic boyle kabarmazdı dedigım gibi

Bir videosunu ortalama 30 snlik ayrıca net dışkı görüntüsü paylaşın.

Geri