Kuşum kusuyor

• Konbuyu başlatan Konbuyu başlatan Ezel1
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Ezel1

Yeni Üye
3.5 aylık muhabbet kuşum bugün yem yediği an kafasını aşağı yukarı sallayarak yemi geri kusuyor ve uyku haline geçiyor bunun sebebi nedir ve ne yapmam lazım?

3.5 aylık muhabbet kuşum bugün yem yediği an kafasını aşağı yukarı sallayarak yemi geri kusuyor ve uyku haline geçiyor bunun sebebi nedir ve ne yapmam lazım?
Kafesin Tabanına Beyaz Bir kağıt serip dışkılarını atınız

Geçmiş olsun..Sürekli mi yapıyor ? Yeminiz taze mi ? Bozulmuş ya da tozlu olabilir mi..Kusması kokulu mu,dışkıları nasıl ?

Dışkısı bu şekilde maalesef video yok. Veterinere götürdüm, aspur vermiştim ve suyuna vitamin damlatmıştım. Verdiğiniz besinlerden olmuş olabilir dedi. Vitamin vermemem gerekiyormuş antibiyotik verdi. Önerebileceğiniz bir yem markası var mı?

Ekli dosyalar

• Snapchat-283515340.jpg
    Snapchat-283515340.jpg
    63.5 KB · Görüntüleme: 16
Dışkısı bu şekilde maalesef video yok. Veterinere götürdüm, aspur vermiştim ve suyuna vitamin damlatmıştım. Verdiğiniz besinlerden olmuş olabilir dedi. Vitamin vermemem gerekiyormuş antibiyotik verdi. Önerebileceğiniz bir yem markası var mı?
Bu dışkılar antibiyotik kullanımı sonrası dışkılar mı? Ayrıca yem için paylaşmış olduğum konuda ki 2 yemden birini tercih edebilirsiniz.

Bu dışkılar antibiyotik kullanımı sonrası dışkılar mı? Ayrıca yem için paylaşmış olduğum konuda ki 2 yemden birini tercih edebilirsiniz.
Hayır veterinere götürmeden önceki

Merhaba Garden Mix Pembe Şerit, Beaks Deluxe, Beaks Food Kutulu(İçinde Renkli Parçacıklar Bulunmamasına Dikkat Edin), Benelux,Versele Laga

Bugün veterinere götürdüm ishal olduğunu ve yediği birşeyin yaramadığını söyledi antibiyotik vermişti sonra böyle dışkı yaptı koksidiyoz nedir tam olarak?

Antibiyotik kullanıyoruz ishali ve kusması geçti ama hala kabarık şekilde hep uyuyor korkuyorum :(

Geri