Kuşum kusuyor

Akif Harmandalı

Yeni Üye
Merhabalar,kolay gelsin.Kuşum sürekli parmağıma konup ötüyor ve surekli disari çıkmak istiyor çokça yem kusuyor tek bakıyorum ve cinsiyeti erkek neden böyle yapıyor ve ne yapmam gerekiyor yardım edermidiniz

Zarar görmez ya eş alın ya da bu durumu garipsemeyin:) hastalık değil bu, içgüdüsel bir durum.

Evet artık adam ben evlenecem demiş size mesaj veriyor yoksa iki gün sonra buraya kuşum elime kur yapıyor elime ıslak birşeyler bırakıyor kafes tellerine gaga vuruyor ne yapmam lazım diyerek konu açarsanız [emoji16][emoji16][emoji16]

SM-G955F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Evet artık adam ben evlenecem demiş size mesaj veriyor yoksa iki gün sonra buraya kuşum elime kur yapıyor elime ıslak birşeyler bırakıyor kafes tellerine gaga vuruyor ne yapmam lazım diyerek konu açarsanız [emoji16][emoji16][emoji16]

Anladım abicim de peki eş almasam olmaz mi kuşa bir zararı olur mu bunu soruyorum

Anladım abicim de peki eş almasam olmaz mi kuşa bir zararı olur mu bunu soruyorum
Zararı olmaz ama her canlı gibi üremek istiyor elma yedirin biraz yulaf birde ortam ısısı müsait ise banyo yapmasına izin verin kızgınlığını atsın ama kuş kur yapıyor ilerde çiftleştirmek isterseniz sizi baya zorlar

Geri