Kuşum kusmaya çalışıyor

• Konbuyu başlatan Konbuyu başlatan incirkus
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

incirkus

Meraklı Üye
Kuşum bazen böyle kusmaya çalışır gibi hareketler yapiyor, kursağında herhangi bir şişme yok, yem yemesinde sıkıntı yok, durgun değil, halsizlik yok. Ama yine de buraya atmakta fayda var diye düşündüm. Dıskısının rengi bir süredir koyu sarı-acik yeşil arası.

Ekli dosyalar

• IMG_20201226_222146.jpg
    IMG_20201226_222146.jpg
    185.9 KB · Görüntüleme: 20
Kusma durumu yoksa sorun yok daha yumuşak gıdalar da vermeye çalışın yumurta maması, az miktarlarda sebze-meyve ve haftada bir ıslanmış tahıl tercih edebilirsiniz kursağı ve taşlıkları rahatlamış olur.
Teşekkür ederim yorumunuz için, haftada bir meyve veya sebze veriyorum. yediği ya da kemirdigi birşeyden böyle olmuş olabilir mi peki ? Dıskısında bi problem yok değil mi ?

Teşekkür ederim yorumunuz için, haftada bir meyve veya sebze veriyorum. yediği ya da kemirdigi birşeyden böyle olmuş olabilir mi peki ? Dıskısında bi problem yok değil mi ?
Dışkısı normal görünüyor, ilk kez bu eylemi yapıyor ise yediği birşey sebebi ile yapıyor olabilir, fazla yem tüketimi sebebi ile yapıyor olabilir. Takip ediniz ilerleyen günlerde de devam ederse yazın tekrar bakalım.

Dışkısı normal görünüyor, ilk kez bu eylemi yapıyor ise yediği birşey sebebi ile yapıyor olabilir, fazla yem tüketimi sebebi ile yapıyor olabilir. Takip ediniz ilerleyen günlerde de devam ederse yazın tekrar bakalım.
Çok teşekkür ederim 🙏

Geri