Kuşum kronik olarak salyalı kusuyor

aleynaguner

Yeni Üye
Merhaba,

Yine kusma problemi ile karşılaşıyorum. 2 gün kuş normal halindeyken, ertesi güne tekrar kusuyor. salyalı bir şekilde. kusmadan rahat edemiyor. İçinde sıvı birikmesi oluyor. Ekşimiş bir kokusu var.

Kakası berbat bir şekilde zateb sulu ve siyah. Araba sıkıntısı olduğu için şuan ankara veteriner fakültesine götüremiyorum. 1 hafta içinde götüreceğim artık. Ama sizce problem ne olabilir. Karşılaşan var mı? Kursağı şişiyor. Kusunca rahatlıyor.

Ekli dosyalar

• IMG_20181129_194453.jpg
    IMG_20181129_194453.jpg
    4.1 MB · Görüntüleme: 29
Kuşunuzun sindirim sistemi hastalığı var büyük ihtimal. Tam dolu suluğuna beş altı damla elma sirkesi damlatın. Suyu günlük yenileyin ve bu uygulamayı veterinere gidene kadar yapın. Veteriner işini en yakın zamanda halledin.

en erken zamanda gitmeye çalışın veterinere. anlayan doktor bulursanız ne iyi. kursak mantarını araştırın. koku, kursakta şişme kursak mantarında oluyodu hatırladığım kadarıyla. geçmiş olsun

ben artık bir hastalık olarak düşünmüyorum maalesef. sindirim sistemi de bir sorunu var. Yediği yemleri zar zor öğütüyor. Yemler hep kursakta bekliyor. Umarım çaresi vardır. Gidipte bu hayvan böyle yaşar derseler o zaman yıkılırım :(

Geri