Kuşum kafesin içindeyken sevdiriyor dışındayken benden kaçıyor

tarcintarcin

Yeni Üye
Kuşumu bir çocuktan sahiplendim 4.5 aylık dişi dedi 6 aydan küçük olduğuna eminim internetteki bilgilere göre. Ama bence erkek yaklaşık 1.5-2 aydır benimle genel anlamda uysal bir kuş kafesin içindeyken elimi kafesine sokarım elimden inmiyor elimde uyuyor. Ama ne zaman ki dışarı çıksa biraz yaklaşayım benden kaçıyor kaçınca da kafesinin üstüne konuyor veya içine girip oturuyor kaç ay oldu 1 kere gelip elime kondu. YouTubedaki yöntemleri de denedim bir süredir hiç uğraşmıyorum kendisi ayrı takılıyor benden ama ben ilgilenmeyince de gelip dibime oturuyor kafesin içindeyken yan yana oturursak bana en yakın kısma geliyor elimi uzatır uzatmaz da konuyor sevdiriyor kendisini. 🤣 Şımarık sevgililer gibi takılıyoruz 🤣 Niye böyle yapıyor sizce? Veya benim yapabileceğim bir şey var mı?

Youtube dan perde eğitimi yazın ve videoları izleyin o yöntem işe yarıyor. Dışarı çıktığında onun sizin yanınıza gelmesini bekleyin siz ilgilenmeyin. Elinizi uzattığınızda kaçarsa tekrar dönmesini bekleyin falan. Bu iş biraz da sabır işi anlayacağınız. Size naz yapıyo şerefsiz :)

Youtube dan perde eğitimi yazın ve videoları izleyin o yöntem işe yarıyor. Dışarı çıktığında onun sizin yanınıza gelmesini bekleyin siz ilgilenmeyin. Elinizi uzattığınızda kaçarsa tekrar dönmesini bekleyin falan. Bu iş biraz da sabır işi anlayacağınız. Size naz yapıyo şerefsiz :)
Teşekkür ederim. Perde yöntemini denemiştim kısa bir süre, tekrar deneyeyim dediğiniz gibi naz yapıyoruz biraz . sabırlı davranacağım 😊😊

Geri