Kuşum kafesin altında uyuyor

• Konbuyu başlatan Konbuyu başlatan Edaa
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Edaa

Yeni Üye
Merhaba. İki aylık muhabbet kuşum var ve ishaldi avidial ile bir hafta once geçirdik düzeldi. Neşesi her zaman yerindeydi. Yaklasık bir haftadır da tüy döküyor fakat yine neşesinde sorun yok. Bugun kafesin altında kafasını tüylerine gömerek uyuyor. Şu an böyle. Sabah yine ve yine neşeliydi. Oyun oynuyor konuşuyor koşturuyor. Genelde gunduzleri kafesin altında oynar yem yer fakat geceleri uyumazdı. Her şey normal gözüküyorken bunun sebebi ne olabilir acaba? Herhangi bir hastalık durumu var mı? Yardımlarınız ve cevaplarınız için şimdiden teşekkür ediyorum...

foto atar msınız?kuşun alnını atar mısınız
IMG_20210121_124539.jpg
IMG_20210121_124559.jpg

kuş tüyde olduğu içindir.b vitamininniz var mı?yulafınız var mı

Evde vitamin var fakat sadece b vitamini olarak gecmiyor. Multivitamin içinde A B D vs hepsi mevcut o uygun mudur? Suluguna 10-12 damla haftada iki üç kere damlatıyorum. Eğer uygun değilse b vitamini tedarik edeyim

Evde vitamin var fakat sadece b vitamini olarak gecmiyor. Multivitamin içinde A B D vs hepsi mevcut o uygun mudur? Suluguna 10-12 damla haftada iki üç kere damlatıyorum. Eğer uygun değilse b vitamini tedarik edeyim
markası ne ?b vitamini olarak röhnfried amin forte b kullanın.petshoplarda satılmıyor.internetten alabilirsiniz

markası ne ?b vitamini olarak röhnfried amin forte b kullanın.petshoplarda satılmıyor.internetten alabilirsiniz
A/D3/B/C alpha fox multivitamin olarak geçiyor. Tamam ben söylediğini vitamini alayım. Cok teşekkürler.

A/D3/B/C alpha fox multivitamin olarak geçiyor. Tamam ben söylediğini vitamini alayım. Cok teşekkürler.
oda kalitesiz.onun yerine röhnfried gerwit w kullanabilirsiniz.internette satılır.bölünmüş alırsanız iyi olur

Geri