Kuşum kafes tabanında halsiz duruyor

• Konbuyu başlatan Konbuyu başlatan bathory
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

bathory

Yeni Üye
2 yasinda muhabbet kusumuz sabahtan aksama kadar kakaya benzer sekilde kustu bisey yemiyor ve su da icmiyor kafesin asagisinda hareketsiz sekilde halsiz duruyor nesi olabilir virusun oldugu bugunlerde cikip veterinere goturemiyoruz acil cevap lutfen

Dışkı fotoğrafı kuşun fotoğrafı kusmugunun fotografi varsa hassas mutfak tartisi ağırlığı bu bilgileri paylasmaniz lazim

Dışkı fotoğrafı kuşun fotoğrafı kusmugunun fotografi varsa hassas mutfak tartisi ağırlığı bu bilgileri paylasmaniz lazim

received-260235368705808

received-590412761818365

received-3727781097293685

received-563963007829310

Kafesin tellerini temizlemistik cok kustugu icin temizlemeden once cekmistik kafesin tellerine bakarsaniz ve posete gorunuyo diskilamasi hic yok e tartimiz yok tartamiyoruz

Vitamin veriyor musunuz? Çoküzüldüm kıyamam nasıl duruyor...

Bir tek mama ve su veriyoruz. Vitamin vermemiz gerekiyor mu? Veya ne vermeliyiz bilmiyoruz.
veterinere gidin yarın hemen sorun yazık ölecek hayvan göz göre göre. Veterinere gidemezseniz, petshopa gidin bir sorun, vitamin alın suyuna ekleyin. Ne hastalığı var bilemiyorum ama suyuna birkaç damla limon sıkın içsin.

Bir de petshoptan kuş kumu alın yeminin içine ekleyin.

veterinere gidin yarın hemen sorun yazık ölecek hayvan göz göre göre. Veterinere gidemezseniz, petshopa gidin bir sorun, vitamin alın suyuna ekleyin. Ne hastalığı var bilemiyorum ama suyuna birkaç damla limon sıkın içsin.
Enfekte olmuş canlıya vitamin verilmez, etkisi olmaz enfektenin etkenine göre zararı dahi olabilir.

@bathory paylaştığınız görsellerin kaçından siz bir şeyler görüyor ve anlam çıkarabiliyorsunuz bilmiyorum ama kuşun fotoğrafı dışında diğer görsellerden bir şeyler anlaşılmıyor ilk önce kuşun altına temiz tuvalet kağıdı veya kağıt havlu koyun ,durumu ciddi görünüyor.

Geri