Kuşum Kabız

• Konbuyu başlatan Konbuyu başlatan Enginnn
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Enginnn

Yeni Üye
Merhabalar bi arkadaşım bu forumu önerdi başlıktada belirttiğim gibi kuşum kabız oldu (akşamüstü) evde maydanoz vs. yoktu havuç verdim. Anüsüne yağ sürdüm biraz huylandı her zaman yediği yemden yiyor. Başka yapabileceğim bir şey var mı? Yardımlarınızı bekliyorum.

Not: tabletten yazdigim için hizlica yazim kurallarına fazla uyamadım moderatörler k.b

Marul verebilirsiniz mamasına zeytin yagı koyabilirsiniz

Kuşun kabız olduğunu nasıl anladınız ? Eminseniz salatalık marul verebilirsiniz yeminde kanarya yemi karışımı varsa bir süre sadece ak darı verin

Bir damla zeytin yağı damlatın ağzına

Kabarık ve poposunda kurumuş dışkısını gördüm. Şuan ışığı kapattım uyumaya çalışıyor, yağ damlattım rahat yapıyor fakat hala kabarık. Yemine zeytinyağı damlatmayı deniyeceğim.

Kabarık ve poposunda kurumuş dışkısını gördüm. Şuan ışığı kapattım uyumaya çalışıyor, yağ damlattım rahat yapıyor fakat hala kabarık. Yemine zeytinyağı damlatmayı deniyeceğim.
Popo kısmının resmini paylaşırmışın siskinlik varmı

En iyi çözüm zeytin yağ bildiğim bir ilacı yok. Geçmiş olsun normale dönene kadar zeytin yağı kullanın ve kuş kumu kullanın sindirim sistemleri normale dönsün.

Hepinize yardımlarınız için teşekkür ederim, şansıma evde kuş kumu var. ☺

Geri