Kuşum Kaçmaya çalışıyor

Cagatay Kiris

Yeni Üye
Arkadaşlar geçen gün uçarak evime muhabbet kuşu girdi.Bende beslemeye başladım.kafesi yemi herşeyi var ama kaçmaya çalışıyor.4 5 aylık olduğunu düşünüyorum fazla büyük değil.Sürekli kafesin tellerini ısırıyor.Tırmanıyor tellere ama sonra sertçe zemine düşüyor.Kaçmaya çalışıyor ve ötmüyor sadece başka kuş duyduğunda ötüyor.Bazende tamamen hareketsiz öyle bekliyor.Konuşup herşeyini veriyorum ama hala aynı bugün 2. Gün.Sizce bana alışır mı sorun var mı yada ne kadar sürede alışır?

Petshoptan da alsaydın kuş aynı tepkiyi verecekti. Çok normal kuş stresli. Yabancı bir ortam sonuçta. Ona zaman tanı. Biraz sakinleşsin. 1 hafta sonra evde salarsın uçar. Alistirirsin. Dişi mi erkek mi? Dişilerde kafes kemirme cikmaya calisma daha çok görülüyor

Petshoptan da alsaydın kuş aynı tepkiyi verecekti. Çok normal kuş stresli. Yabancı bir ortam sonuçta. Ona zaman tanı. Biraz sakinleşsin. 1 hafta sonra evde salarsın uçar. Alistirirsin. Dişi mi erkek mi? Dişilerde kafes kemirme cikmaya calisma daha çok görülüyor
Sanırım erkek cemesi erkek cemesine benziyor.

Geri