Kuşum ishal mi?

• Konbuyu başlatan Konbuyu başlatan EnesUslu
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

EnesUslu

Yeni Üye
Arkadaşlar kuşum ishal mi lütfen yardımcı olur musunuz

Ekli dosyalar

• A0050FDE-51F9-488E-AC66-3EE41441DA5E.jpeg
    A0050FDE-51F9-488E-AC66-3EE41441DA5E.jpeg
    91.3 KB · Görüntüleme: 19
buraya bakın ve adımları uygulayın

Ben bugün biraz mandalinanın içinden vermiştim kuşuma şimdi bakıyorum ki sulu dışkılıyor acaba meyveden dolayı mı oldu? İshal mı değil mi nasıl anlarım?

Moderatör tarafında düzenlendi:
Mandalina ila başlangıç yapmanız bilemiyorum mesela Haydara mandalina dokunuyor çok az yemesine rağmen bile.Kimi arkadaşlar mandalinanın suyundan bir kaç damla suluğuna damlatsanız bile yeterli olur diyor tabi suyu daha sonra tazelemek gerek :)

Ben bugün biraz mandalinanın içinden vermiştim kuşuma şimdi bakıyorum ki sulu dışkılıyor acaba meyveden dolayı mı oldu? İshal mı değil mi nasıl anlarım?
meyve sebze yiyen kuşlarda dışkı sulanması olur. eğer kuşunuzda halsizlik kabarma gibi belirtiler olursa ishal diyebiliriz.

Mandalina ila başlangıç yapmanız bilemiyorum mesela Haydara mandalina dokunuyor çok az yemesine rağmen bile.Kimi arkadaşlar mandalinanın suyundan bir kaç damla suluğuna damlatsanız bile yeterli olur diyor tabi suyu daha sonra tazelemek gerek :)
ne demek istediğinizi tam anlayamadım, kusura bakmayın.

meyve sebze yiyen kuşlarda dışkı sulanması olur. eğer kuşunuzda halsizlik kabarma gibi belirtiler olursa ishal diyebiliriz.
arada sadece göğsünü kabartıyor ama bir halsizliği yok çok şükür. üşüttüğü zamandaki gibi de full kabarıp öylece durmuyor, sanırım meyveden oldu öyleyse.

Geri