Kuşum ishal mi

Birdevinim

Yeni Üye
Merhaba. Kuşum biraz sessizdi. Tüylerini kabarmıs ayaklarıni da tuyleriyle kaplamış oturuyordu. Bende usudugunu düşünerek kafesini hırkayla örttüm. Sonra kafesten çıkardım biraz uçtu keyfi yerindeydi.poposunda dışkı olduğunu fark ettim. Ama tek bir taneydi.sildim bende. Sürekli farklı diskiliyordu. Tam emin olmak için gece beyaz kağıt koydum.gece boyu diskilari bu sekilde. Dün bir de çok az salatalık vermiştim. Ama bu uzun dışkılarindan dün Bi kere daha yaptı. Diskilardaki yemler sonradan yem yiyince bulaşmış olabilir tam emin değilim. Tekrardan kontrol edeceğim.
P_20190926_121003.jpg
P_20190926_120912.jpg

Yanlış mı görüyorum yoksa dışkılarında yem mi var? Yediklerini sindiremiyor. Kuşun dışkısı hasta olduğunu gösteriyor. Daha iyi bilen birisi yardımcı olur tedavisi konusunda

Yanlış mı görüyorum yoksa dışkılarında yem mi var? Yediklerini sindiremiyor. Kuşun dışkısı hasta olduğunu gösteriyor. Daha iyi bilen birisi yardımcı olur tedavisi konusunda
Yemligine çok yakın dışkısını yaptığı yer. Ben o yüzden olabilir diye düşündüm. Fakat yeni yaptıklarında da var. Ben salıncağın tarafını değiştirip tekrar kontrol edeyim en iyisi.

Yem mi bulaşmış dışkılar mı dendiği gibi böyle kontrol ettikten sonra yazar mısınız?

Dışkısı bozulursa, kuşta durgunlaşma kabarma olursa yazarsınız yine. Şimdilik normal diyebiliriz.

Geri