Kuşum hastamı

Ahmet burak1453

Yeni Üye
Merhabalar bugün sokakta bi yavru sayılacak bı kuş bulduk ve sahiplendim yeni ev ve mama aldık yarın taş falanda alcam fakat kuş hafif hasta gibi ishali var ve yemek yediğini pek görmedim ve kuş ishal yani poposu çok pis kuş dışarda kaldığı için üşüdüğünü tahmin ediyorum IMG_20220625_185023.jpg

Büyük ihtimal travma yaşamıştır. O yüzden bir şey yemiyordur ama maşallah herhangi bi zarar gelmemiş diğer hayvanlar tarafından iyi görünüyor. Ortama alışıp yiyecektir yem. Siz probiyotik entrobac temin ediniz internetten. İshali de düzelir 🙏🏻

Büyük ihtimal travma yaşamıştır. O yüzden bir şey yemiyordur ama maşallah herhangi bi zarar gelmemiş diğer hayvanlar tarafından iyi görünüyor. Ortama alışıp yiyecektir yem. Siz probiyotik entrobac temin ediniz internetten. İshali de düzelir 🙏🏻
Kuşun suyuna 3 damla sirke attım umarım işe yaramaz ozaman veterinere götürmem gerekmez galiba dediğiniz şeyi nasıl kullancam?

Kuşun suyuna 3 damla sirke attım umarım işe yaramaz ozaman veterinere götürmem gerekmez galiba dediğiniz şeyi nasıl kullancam?
Hayır suyuna sirke koymayınız kanatlı veteriner uzmanlar sirke kesinlikle önermiyorlar. Siz multivitamin gervit ve probiyotik entrobac lnternet üzerinden sipariş ediniz. Multivitamin gervit yarım suluga 4 damla yeterli. Probiyotik entrobac yarım suluga mercimek tanesi kadar ekleyin. Yalnız farklı günlerde uygulayın.zaten takviyelerin yanında kullanma kılavuzu geliyor. Yakın zamanda toparlar.🙏🏻

Hayır suyuna sirke koymayınız kanatlı veteriner uzmanlar sirke kesinlikle önermiyorlar. Siz multivitamin gervit ve probiyotik entrobac lnternet üzerinden sipariş ediniz. Multivitamin gervit yarım suluga 4 damla yeterli. Probiyotik entrobac yarım suluga mercimek tanesi kadar ekleyin. Yalnız farklı günlerde uygulayın.zaten takviyelerin yanında kullanma kılavuzu geliyor. Yakın zamanda toparlar.🙏🏻
Tavsiyeler için çok teşekkür ederim eve gidince suyunu hemen değiştiririm bugün bir petshopta bi abiye kuşun kakasını gösterdim fakat ishal değil dedi bana buraya atmak isterim fakat dosyanın büyük olduğunu söylüyor site

Ayrıca bugün haşlanmış patates verdik bahsettiğiniz ilaç için tavsiye ettiğiniz marka linki varmı acaba

Haşlanmış patates iyi gelir. ,👍🏻 Önerdiğim ilaç değil bağışıklığı guclendirici takviye. Trendyol veya başka sitelerde bulabilirsiniz. Multivitamin gervit probiyotik entrobac diye yazın karşınıza çıkar.

Geri