Kuşum hasta

• Konbuyu başlatan Konbuyu başlatan Gek
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Gek

Yeni Üye
Arkadaşlar muhabbet kuşum 2 hafta önce kusmaya başladı. Kafasını silkeleyerek yediği yemleri sıçratıyordu ve tüm günü uyuyordu. Üşüttüğünü düşünerek iyi bakmaya çalıştım 4 5 gün için iyileşti fakat dün tekrar kusmaya başladı dışkısında sindirilmemiş yem fark ettim dışkısı sürekli poposuna yapışıyor. Göğüs kemiğini hissedebiliyorum kuruma hastalığından dolayı mıdır yavru olduğu için midir lütfen yardımcı olun. Bu aralar hareketli yemek yemeye çalışıyor durmadan ama kusuyor gün içinde tekrar tekrar.

Kafes tabanına tuvalet kağıdı koyun 3,4 tane dışkı yapsın bakalım. Kusmuğu kokuyor mu?
Kusmuğu kokmuyor dışkısını bekliyorum ama bu aralar sürekli arkasına yapıştığı için peçetede gösteremiyorum yine de arkasını çektim anlayabilir misiniz bilmiyorum ama atayım:(

Ekli dosyalar

• 20201216_155230.jpg
    20201216_155230.jpg
    494.2 KB · Görüntüleme: 12
Diğer attığınız dışkılar iyi ancak bu dışkı da yem var. 2 gün üstüste probiyotik takviyesi yapıp durumuna bakalım.
Probiyotik diye tam olarak ne vermeliyim bu konuda da yardımcı olabilir misiniz. Üst üste yine çok kustu bugün kuşum

Probiyotik diye tam olarak ne vermeliyim bu konuda da yardımcı olabilir misiniz. Üst üste yine çok kustu bugün kuşum
İnternetten probiacti bird alın. Kusmuğu kokuyor mu? Emin misiniz? Kustuğu an koklayın bi.

Geri