Kuşum hasta

• Konbuyu başlatan Konbuyu başlatan Aygul345
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Aygul345

Yeni Üye
Merhaba kuşumun burnunun birinde küçülme var bende yeni fark ettim sebebi ne olabilir acaba

Ekli dosyalar

• IMG_20201118_105049_363.jpg
    IMG_20201118_105049_363.jpg
    327.7 KB · Görüntüleme: 27
  • IMG_20201117_154539_973.jpg
    IMG_20201117_154539_973.jpg
    357.4 KB · Görüntüleme: 25
Kuşunuzun burun deliğinde küçülme yok, sağ burun deliğinde büyüme var.

Soğuk algınlığından dolayı burun içerisinde oluşan bakteriler, burun dokusunu deforme etmeye başlamış. Fazla vakit kaybetmeden bilgili bir kanatlı veterinerine götürmenizi öneririm.

Kuşunuzun burun deliğinde küçülme yok, sağ burun deliğinde büyüme var.

Soğuk algınlığından dolayı burun içerisinde oluşan bakteriler, burun dokusunu deforme etmeye başlamış. Fazla vakit kaybetmeden bilgili bir kanatlı veterinerine götürmenizi öneririm.
Veterinere götürme şansım yok evde tedavi edilebilir mi

Evde tedavi etmek için çok geç. Ne yapıp ne edip kuşunuzu bir veteriner hekime götürün, yakında diğer burnu da deforme olmaya başlar. Bir süre sonra da bakteriler vücuduna yayılır, belki de çoktan yayılmaya başlamıştır.

Evde tedavi etmek için çok geç. Ne yapıp ne edip kuşunuzu bir veteriner hekime götürün, yakında diğer burnu da deforme olmaya başlar. Bir süre sonra da bakteriler vücuduna yayılır, belki de çoktan yayılmaya başlamıştır.
Diğer burnu küçüldü iğne deliği kadar felan kaldı aslında çokta hareketli vücuduna yayılınca ölür mü

Tedavi edilmezse, kuşunuzu kaybedersiniz. Test yapılmadan ne olduğu net olarak anlaşılmaz, ben kuşunuzun burnunun soğuk algınlığı nedeniyle oluşan bakterilerden dolayı olduğunu düşünüyorum.

Geri