kuşum hasta

ilkeryıldız1907

Yeni Üye
Arkadaslar kuşum bir haftadır çok durgun multi vitamin aldım dünden beri veriyorum sürekli dışardaydı fakat artık çıkmıypr ben çıkartrığımda çok alçaktan yere konuyor önceden yapmazdı kuyrukta sorun mu var yardım edin

Ekli dosyalar

• 49EE2F49-F917-406F-B721-009F24BE9F83.jpeg
    49EE2F49-F917-406F-B721-009F24BE9F83.jpeg
    1.8 MB · Görüntüleme: 72
  • 7EB182FA-A083-447C-8024-C2A2A7DC4D8D.jpeg
    7EB182FA-A083-447C-8024-C2A2A7DC4D8D.jpeg
    2 MB · Görüntüleme: 67
Tüyde gibi yine de her ihtimale karşı kafesş dezenekte edin. Kuşun gaga fotoğrafını atar mısınız? Gagası uzunsa veterinere kısalttırmanız iyi olur, siz kesmeyin.

Tüyde gibi yine de her ihtimale karşı kafesş dezenekte edin. Kuşun gaga fotoğrafını atar mısınız? Gagası uzunsa veterinere kısalttırmanız iyi olur, siz kesmeyin.

Peki hafif ishal var dedik onun için ne yapmam gerekiyor multivitamin yeterli olurmu?

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Multivitamin damlatın bir iki gün gözlem yapın suyu günlük değiştirin taze meyve sebze verin.

Abi kuruma hastalığı başlangıcındaymış sanırım elma sirkesi önerdiler iyi bakarsak kurtulabilirmiş ne yapabilirşm önerebileceğin bişey varmı

Abi değilim bu arada. :) Kim teşhis koydu bu hastalığı veteriner mi?

Kusura bakmayın hayır bugün petshopa gittim süekli alışveriş yaptığım yer tırnak ve gagasını kestirtirdim o bana kuruma. Var dedi jilet gibi dedi elma sirkesi vermemi soyledi kurtaramazmıyım :(

Kusura bakmayın hayır bugün petshopa gittim süekli alışveriş yaptığım yer tırnak ve gagasını kestirtirdim o bana kuruma. Var dedi jilet gibi dedi elma sirkesi vermemi soyledi kurtaramazmıyım :(

Güncel dışkı ve kuşun fotoğrafını atar mısınız? Bu konusa petshopçulara güvenmiyorum, kuşunuzda bu hastalığa dair belirti yok. Zayıf kuşların hepsinde göğüs kemiği belirgin olur. Kusma, halsizlik, dışkı bozukluğu vs var mı?

Güncel dışkı ve kuşun fotoğrafını atar mısınız? Bu konusa petshopçulara güvenmiyorum, kuşunuzda bu hastalığa dair belirti yok. Zayıf kuşların hepsinde göğüs kemiği belirgin olur. Kusma, halsizlik, dışkı bozukluğu vs var mı?

Ekli dosyalar

• image.jpg
    image.jpg
    1.5 MB · Görüntüleme: 24
  • image.jpg
    image.jpg
    1.8 MB · Görüntüleme: 25
  • image.jpg
    image.jpg
    2.2 MB · Görüntüleme: 25
  • image.jpg
    image.jpg
    1.6 MB · Görüntüleme: 18
Ben kuşta kuruma olduğunu düşünmüyorum. Taze meyve sebze verin mutlaka.(elma, maydonoz sapı, armut vs.)Haftada iki kez elma sirkeli su verebilirsiniz.(3 damla tam suluğa) tırnakları kestirmeyin derim. Kuşların tırnak kesimine absürd durumlar hariç gerek olduğunu düşünmüyorum. Yumurta maması vs yapabilirsiniz. 6 saat sonra mamayı kaldırın çabuk bozulur.

Son düzenleme:

Çok teşekkür ederim şimdi ben multi vitamini veriyorum ballı krekeri kaldırıp onunnyerine taze meyve koyuyorum yarında multi vitamini çıkarıp elma sirkesi damlatıyorum makul müdür

Geri