Kuşum hasta mı

• Konbuyu başlatan Konbuyu başlatan Glshkdmr
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Glshkdmr

Paylaşımcı Üye
Merhaba arkadaşlar. Bugün uyanır uyanmaz kuşlarımı bi kontrol edeyim dedim. Dişi kuşum her zaman neşeli olurdu fakat hayvan tüylerini kabartmış bir şekilde duruyordu. Kafasının her yeri yapış yapış etrafta da yapışmış yemler vardı. Ben gece kustuğunu falan düşünüyorum ama sorun ne olabilir. Dün gayet sağlıklıydı. Lütfen yardımcı olun.

Kızımo kaybettim iki kuşumuda yakın zamanda kaybettim yüreğim acıyor çok canım acıyor çok
Veterinere götürdüğümde durumu kritik dediler ölebilir dediler aslında ölücek demek istediler benim üzülmrmem için söylemediler öyle anladım ben. İlaç falan yazdılar fakat eve geldim yarım saat falan uyku halindeydi kafes dibine yapışık bir şekilde zorlanıyordu yavrum nefes almakta. Ellerimde can verdi yavrum geçen yılda mavişimi kaybetmiştim. Cidden ne olduğunu anlamadan kaybwttim kuşumu. Hayvan on gündür hadtaymış hiç belli bile etmedi gayet ötüyodu keyfi yerindeydi. Ölüverdi iştr bi günde. Hiç beklemediğim anda kızım öldü. Bi sabah uyanıyosun ve böylr bişey geliveriyo başına ne olduğuna anlam veremiyosun. Çok garip hayat.

Geri