kuşum hasta mı?

• Konbuyu başlatan Konbuyu başlatan CemSpkl
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

CemSpkl

Yeni Üye
Arkadaşlar kuşumun dışkısı bu şekilde.elimden geldiğince sıcak tutmaya çalışıyorum.sürekli uyuyor ama arada yem yiyor ve su içiyor.neşesiz gibi biraz kafasını arkaya gömüyor.yavru daha ne yapacağımı bileniyorum yardım edin nolur

Ekli dosyalar

• 1521977530736227434787.jpg
    1521977530736227434787.jpg
    3.3 MB · Görüntüleme: 37
Cocsidioz tedavisi uygulayın. Mesajımı görür görmez ağzına 3-4 damla limon damlatın içtiğinden emin olun. Sonra veterinerden tetramezatin veya enrocure isimli ilaçtan alıp. Çeyrek suluğa mercimek tanesi kadar katarak verin. İlacı ilk getirdiğinizde toplu ipne başı kadar ilacı 2-3 damla suda eritip içirin. Elinizi çabuk tutun kuşun az vakti var.

Cocsidioz tedavisi uygulayın. Mesajımı görür görmez ağzına 3-4 damla limon damlatın içtiğinden emin olun. Sonra veterinerden tetramezatin veya enrocure isimli ilaçtan alıp. Çeyrek suluğa mercimek tanesi kadar katarak verin. İlacı ilk getirdiğinizde toplu ipne başı kadar ilacı 2-3 damla suda eritip içirin. Elinizi çabuk tutun kuşun az vakti var.
Veterinere gitne şansım pek yok ama önerebileceğiniz başka birşey var mı

Selçuk bey lütfen yardım edin kustu biraz limon verince

Veterinere gitne şansım pek yok ama önerebileceğiniz başka birşey var mı
Beşeri ilaçlardan cocsidioz hastalığında kullanılabilecek bir ilaç yok bildiğim kadarıyla mecburen ya petshoptan ya veterinerden yada internetten temin edeceksiniz..

Kustuysa biraz daha limon damlatın. Ağzında kötü koku var mı ?

Geçici iyi olmasına bakmayın. Biran önce tedavi başlayın.

Geri