Kuşum hasta mı uyuyor mu?

• Konbuyu başlatan Konbuyu başlatan sduskun
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

sduskun

Yeni Üye
Merhaba arkadaşlar yeni uyeyim gördüğünüz kuşu sahiplendik ins uzun ömürlü olur.

2.5 gündür bizde. Dal darı koydum alışsın diye güzel yedi. Su içtiğini görmedim aldığım üretici içiyordur merak etme dedi. 6-7 aylık erkek olduğunu düşünüyorum dedi. En önemlisi az evvel yem yedi darıyı kaldırdım fazlası zarar diye. Şimdi böyle uykuluk hali başladı. Üreticiye sordum sorun yok vitamin al dedi. Siz ne diyorsunuz? Teşekkür ederim.

https://files.fm/u/betx9kdcng Video:

Uykulu hali olan şimdiki video. Diğerleri dünden.

Son düzenleme:
Çok teşekkür ederim cevabınız için bir iki saldık evde baya eğlendi.

Disi mi erkek mi tahmini yaşı nedir acaba bu fotoğraflardan yorum yapabilir misiniz?

Merhaba, sağlıklı uzun ömürler 🙂
Ben sorun göremedim, yeni geldiği için durgundur. Salıncakta iyi sallanıyor. Yem yiyor, su içiyorsa sorun yoktur.

Çok teşekkür ederim cevabınız için bir iki saldık evde baya eğlendi.

Disi mi erkek mi tahmini yaşı nedir acaba bu fotoğraflardan yorum yapabilir misiniz?
Bence yan profilden bakıldığında kesinlikle erkek kuş ama gagasının üzerindeki kahverengi pütürlü lekeyi anlayamadım.

Bende tam emin olamadım bir sürü video izledim 😀

Üreticinin verdiği karışık yem ve darı hariç bir şey yemiyor. Brokoli verdim elma havuç yumurta salatalık farklı zamanlarda ağzının dibine sokuyorum ağzını açmıyor. Yeme bandım. Yine yemedi. İndi düz yemini yedi ne yapabilirim. Teşekkürler

Teşekkür ederim yardımlarınız için. Çok fazla kaşınıyor pirr şeklinde kendisini silkeliyor tuy dökülüyor. Sanırım tuy dokumu dedikleri zamanda. Banyo yaptıracaktım hasta olur diye yaptırmadım. Birde cinsi nedir acaba.

Başka odaya aldım salondan çok güzel uyumuş yazık :) yalnız hiç ötmüyor konuşmuyor. Ancak youtubetan muhabbet kuşu sesi açarsam karşılık veriyor.

Başka odaya aldım salondan çok güzel uyumuş yazık :) yalnız hiç ötmüyor konuşmuyor. Ancak youtubetan muhabbet kuşu sesi açarsam karşılık veriyor.
O da iyi :)
En geç 9'dan sonra uyusun, uykusunu alan kuş sağlıklı olur, enerjik olur. Benimkiler hava kararınca uyuyorlar genelde, öyle bir ortam sunarsanız daha iyi olur.
Evet tüyse görünüyor, tablo ekliyorum o sıra yardımcı olur.
IMG_20231125_112109.jpg

Bizim kuş çok
O da iyi :)
En geç 9'dan sonra uyusun, uykusunu alan kuş sağlıklı olur, enerjik olur. Benimkiler hava kararınca uyuyorlar genelde, öyle bir ortam sunarsanız daha iyi olur.
Evet tüyse görünüyor, tablo ekliyorum o sıra yardımcı olur.
Ekli dosyayı görüntüle 70172
üç urunude aldım multivitaminden başladım çok nadir içti suyunu. 8 saat sonra duz su koydum gitti onu içti.

😀

hala daha korkuyor kıpırdamadan duruyor uzuyor bizi.

Geri