Kuşum hasta mı oluyor?

Omeronur

Meraklı Üye
Merhaba,
Kuşlarımı dün akşam başka bir eve taşıdım ama taşırken önlem aldım ve hava akımından korudum.

Bugün sabah her zamanki gibi erkek kuşum ötmeye başladı ve dışarı çıkardım. Başta dışkısı ve hareketleri normaldi fakat sonra kafese girip fotoğraftaki gibi dışkılamaya başladı ve biraz da halsizleşti. Gece minimum 19.3 derece olmuş bulundukları oda. Dişim normal. Acaba yer değişimi nedeniyle stresten falan mı olmuştur, yoksa üşüttü de onun belirtisi mi?

Fotoğraflarda sıvı olan 3 dışkıyı erkek kuşum yeni yaptı.
Screenshot_20210129-111215.png
Screenshot_20210129-111204.png

Normalde akşam 6-7 gibi karanlık odada duruyorlar fakat dün gece 10-11 civarı kapattım. Sabah gayet normaldi, şimdi çok su içiyor ve tekrar fotoğraftaki sadece idrar yapıyor sanırım. Yem yedirdim az önce ama hala keyifsiz. Bakabilir misiniz? @Recai

Yulafları yiyor ama yemleri kırıp atıyor gibi. Bir yorumu olan var mı?

Dışkılarda sıkıntı yok. Yer değişiminden kaynaklı olabilir. Endişe edecek bir şey olduğunu sanmıyorum.
Teşekkür ediyorum. Ben de öyle düşündüm, sadece idrarını yapıyor gibi ama yine de tecrübeli arkadaşlara danışmak istedim ne olur ne olmaz, bir şey varsa erken önlem almak için. Şimdi dışkısı aynı ama her zamanki gibi neşelendi :).

Geri