kuşum hasta mı ne yapabilirim?

• Konbuyu başlatan Konbuyu başlatan aedes
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

aedes

Meraklı Üye
kuşum 1 aydır bende. maşallah çabuk alıştık. elimden omzundan başımdan ayrılmıyor. ancak geldiğinden beri bir ishal sıkıntımız var. dışkısı poposuna yapışıyordu. buradan tavsiye ile suyuna sirke kattım daha iyi oldu gibi. ancak şuan popo tüyleri yok gibi bir şey oldu. çok döküldü. poposu açıkta kaldı yavrumun. kendisi de sürekli kaşınıyor. 4-5 aylık muhtemelen. fazla uyuyor. bu karakteristik özelliği mi hastalık mı bilemiyorum. kendisi kilo aldı. ama biraz kabarık da duruyor. özellikle uyuor vaziyetteyken kabarıp uyuyor. yemesinde içmesinde sıkıntı yok. hareketli bir kuş değil. dediğim gibi uyku modunda oluyor sürekli. sadece biz yemek yediğimiz zaman hareketleniyor. yani 24 saatin 4 saati hareketlidir öyle diyeyim. ne yapmam gerekiyor? eski kuşumdan bildiğim kadarıyla olduğum ilde kuşlardan anlayan vet. hekim yok malesef

POl2v8.jpg
POl2v8.jpg

bana kuşunuz 4-5 aylık gibi gelmedi . daha küçük. anlattıgınz seylerde yavru olmaından kaynaklanıyor.sürekli uyuması örneğin. eve yeni geldiğinde bi kaç gün ishal olabilir stresden eve alışma döenmi olmasından ama uzun sürmesi hakkında yardımcı olamam. umarım çabuk gecer.

• Beğen
Tepkiler: Abc
Geri