Kuşum hasta mı acaba

• Konbuyu başlatan Konbuyu başlatan kwes67
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

kwes67

Yeni Üye
Kuşum dünden beri tüylerini kabartıp kafasını kanatlarının arasına sokup uyuyor fakat hareketlerinde bir sorun gözlemlemedim hareketli bir kuş

Bir Flashlı birde normal ışıklı resim attım.

@Selçuk YÜKSEL

Ekli dosyalar

Yemliğini kontrol edermisiniz yem parçacıkları veya yem tozu var mı ? Mantar hastalığı var gibi geldi bana.

@Selçuk YÜKSEL bey sabah gözlemledim biraz kuşta hafif bir titreme ve arada bir ağzını ileri doğru uzatıp açıyor ama çok sık yapmıyor bu hareketi.

Bide gagasını ve kafa tüylerini çok sık kaşıma isteği oluyor kuşta kafesin üstüne çıktığında oralara sürtünüyor tüy dökümünde belki bu yüzdendir bilemedim

@Selçuk YÜKSEL bey sabah gözlemledim biraz kuşta hafif bir titreme ve arada bir ağzını ileri doğru uzatıp açıyor ama çok sık yapmıyor bu hareketi.

Bide gagasını ve kafa tüylerini çok sık kaşıma isteği oluyor kuşta kafesin üstüne çıktığında oralara sürtünüyor tüy dökümünde belki bu yüzdendir bilemedim

Güncel kalsın diye

@Selçuk YÜKSEL

Cocsigeel isimli ilaçtan alıp çeyrek suluğa mercimek yaneai kadar katarak 5 gün tedavi edin.

Eczaneden mikostatin ve flagyle alın her birinden günde iki damla sabah akşam Ağzına damlatın.

Geri