Kuşum Hamile Olduğu İçin Mi??

UgurluTurk

Meraklı Üye
Kuşum hamile olduğu için mi bu hareketleri yapıyor. Sıcak değil çünkü oda kanatlarınıda kaldırıp titretiyor.

Surekli boyle ise solunum yolu rahatsizligi olabilir sizden veya kameradan da korkmus olabilir.
Yumurta belirtisi daha cok buyuk dıskı ve kalamar kemigi tuketiminde anlasılır kanat düsürmesine hic bakmayın.

Lütfen biri bana yardım etsin muhabbet kuşumun poposu şiş ve halsiz yorgun yumurta sıkışması olabilir diye düşündüm yağ sürdüm ovaladım ama bi sonuç olmadı ölsün istemiyorum ne yapabilirim

Lütfen biri bana yardım etsin muhabbet kuşumun poposu şiş ve halsiz yorgun yumurta sıkışması olabilir diye düşündüm yağ sürdüm ovaladım ama bi sonuç olmadı ölsün istemiyorum ne yapabilirim
O bölgenin fotoğrafını atabilir misiniz? Dokunduğunuzda sertlik hissediyor musunuz? Dışkısı nasıl? Yağ bezesi de olabilir.

Hamilelik belirtisi daha başka. Büyük dışkı, kafes altı eşeleme, kalamr kemiğini çok tüketme, karında şişlik gibi.
Kalamar kemiğini deli gibi yedi bitirdiler, dışkısı belli aralıklarla çok büyük oluyor kafes altında zaten eşelemediği yer kalmadı şişliğide önceki zamanlarına göre mevcut

1aa71b7332.jpeg
Buyurun

Dışkılar normal görünüyor. Diğer kuş sürekli kabarık durmuyor değil mi?

b0197b939e.jpeg

Oda sıcaklığı normal olmasına rağmen kanatlarını açıyor falan erkek kuş yapmıyor zaten

b0197b939e.jpeg

Oda sıcaklığı normal olmasına rağmen kanatlarını açıyor falan erkek kuş yapmıyor zaten
Vitamin açısından zengin meyvelerden belli oranda yedirebilirsiniz.(çok vermeyin sulu dışkı yapabilir) Kaynamış su dolu kaba bir miktar vicks koyun o kabın ağzını bezle örtüp kafesin yakınlarına koyun.

Geri