Kuşum Hamile mi ?

erayaksun1907

Meraklı Üye
Sevgili üstadlarım. Dişi muhabbet kuşum 2-3 gündür sürekli yuvalıkta vakit geçiriyor ve ara sıra dışarı çıkıyor. Ve gördüğüm kadarıyla kalça kısmı da normalde böyle şişkin değildi ve sürekli kuyruğu titriyor hayvanın. Sizce hamile mi ?
Screenshot_20200613-074317_Gallery.jpg
Screenshot_20200613-074441_Gallery.jpg
Screenshot_20200613-074451_Gallery.jpg

Uzun uzun Yuvalıkta kalıyor sa yumurtalar geliyor demektir hayırlı olsun bugün yarın bırakır yumurtayı ilk yumurtası olacaksa yuvaliga bakmayın ikide bir o işini bilir

Uzun uzun Yuvalıkta kalıyor sa yumurtalar geliyor demektir hayırlı olsun bugün yarın bırakır yumurtayı ilk yumurtası olacaksa yuvaliga bakmayın ikide bir o işini bilir
Allaahımm nası mutlu oldummm... çok teşekkür ederimmm. İlk yumurtlaması olacak yumurta sıkışması olma ihtimali nedir acaba ?

Allaahımm nası mutlu oldummm... çok teşekkür ederimmm. İlk yumurtlaması olacak yumurta sıkışması olma ihtimali nedir acaba ?
Bilemeyiz onu şimdiden yumurta sıkışması konularını uygulamalarını defalarca izleyin ha olacak diye demiyorum inşallah olmaz ama olursa panik yapmadan işleri düzeltme şansınız olur defalarca normal yumurtlamis sonra sıkışan kuşlar var bu doğal birsey ama dikkatli ce kuşa yardım edilip çıkarmasına yardımcı olunuyor

Bilemeyiz onu şimdiden yumurta sıkışması konularını uygulamalarını defalarca izleyin ha olacak diye demiyorum inşallah olmaz ama olursa panik yapmadan işleri düzeltme şansınız olur defalarca normal yumurtlamis sonra sıkışan kuşlar var bu doğal birsey ama dikkatli ce kuşa yardım edilip çıkarmasına yardımcı olunuyor
Peki teşekkür ederim. Biliyorum net bir cevabı olamaz ama yumurta sıkışması çok sık olabilen bir şey mi ?

Kuyrukta düşme görünüyor yumurta olma ihtimali var, yumurta sıkışması henüz daha çok genç dişilerde, çok yaşlı dişilerde, dışkılama sorunu yaşayan dişilerde sıklıklıkla görülebilir onun dışında çok sık rastlanmaz.
Teşekkür ederim bilgileriniz için. iyi günler dilerim

Kuşun kuyruğu düşmüş yumurta gelmesi an meselesi fazla kurcalamayin

Geri