kuşum felç oldu

• Konbuyu başlatan Konbuyu başlatan Mavis2
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Mavis2

Yeni Üye
Arkadaşlar herkese merhaba,

Kuşu bana komşum verdi, kuş kumu vb hiç verilmemiş ilgilenilmemiş bakımsız çılız kalmış. kuş bana geldikten 4 gün sonra sabah uyandığımda denge sorunu yaşıyordu uçamıyor yemlikten yem yiyemiyor o yüzden yere yem döktüm kafasını kaldıramıyor, sallabaş belirtileri var ama tam olarak sallabaş değil bence. videosunuda atıyor dışkısında bi problem yok gibi ishali yok. stresten kuyruk tüylerini yolmuştu zaten bana gelmeden önce nasıl bir tedavi izlemem gerekiyor yardımcı olurmusunuz. sanırım kuş yemek yemiyor ve su içmiyor fazla vaktimiz yok. bir arkadaş selenyum eksikliğinden kaynaklı sinir sistemi hastalığı dedi ve selenyum ve e vitamini kompleksine ek olarak b vitamini vermen gerekiyor dedi. yanlış tedavi uygulamak istemiyorum. hastalıklar konusunda hiçbir bilgim yok. muhabbet kuşu bakmıyor normalde. bende sultan var ve bakımını yemını temızlıgını vitaminini eksik etmediğim için hastalık yuzu gormemıştım. yardımlarınız beklıyorum.

Sinir sistemi rahatsızlıklarında b vitamini çok önemli. Kalite bir b vitamini kullanmanız gerekiyor.

Geri