Kuşum felç gibi ölüyor

halit kağan

Yeni Üye
Ölücek mi son anda yapılacak bişey var mı

Ekli dosyalar

• 937FA538-3169-401C-A6D0-B8EB8851C08D.jpeg
    937FA538-3169-401C-A6D0-B8EB8851C08D.jpeg
    922.4 KB · Görüntüleme: 24
Can çekişmiyor gözleri açık nefes alıyor düzenli ama felç tutmuyo hiç bir yeri dün iğne vuruldu hasta olduğu için veterinerde

Merhabalar,

Ne oldu acaba sonuç olarak bu hale geldi kuşunuz? Ayakları tutmuyor sanırım, bir kanadınıda tutamıyor gibi.

Yem yeme, su içme durumu nasıl? Dışkıları nasıl? Ne kadar zamandır bu halde? En önemlisi, ne oldu da bu hale geldi?

Merhabalar,

Ne oldu acaba sonuç olarak bu hale geldi kuşunuz? Ayakları tutmuyor sanırım, bir kanadınıda tutamıyor gibi.

Yem yeme, su içme durumu nasıl? Dışkıları nasıl? Ne kadar zamandır bu halde? En önemlisi, ne oldu da bu hale geldi?
kuşum 1 haftadır sürekli uyuyordu ve zayıflamıştı bende dün veterinere götürdüm mantar vs çıkmadı sonuçlarda beyaz dışkıdan dolayı karaciğer de sorun olduğu tespitini koyduk kurtulma şansı da oldukça azmış bir iğne vurdu ve karaciğer destekleyici ilaç verdi akşam daha çok halsizdi sabah toparlar iğneden dolayı yorgun düşmüştür diye düşündüm saat 7 de kalkıp bakmak istedim ve felç geçirmişti 1 saat içerisinde göz bebeği tepkisi vs de kaybolmuştu ve öldü malesef kurtaramadım 5 senelik arkadaşımı iğne mi ağır geldi yoksa zaten ölücekmiydi bilmiyorum

Hocam ilk başta, kötü olduğunda koysaydınız keşke ya da koyduysanız ben geç gördüm :( Çok üzüldüm. Beyaz dışkı böbrek sorunuda olabilir. 5 sene ona iyi arkadaşlık ettiyseniz ne mutlu, 5 sene iyi bir ömür yaşadıysa ne mutlu.

Başınız sağolsun 🙏 dışkısı bembeyaz katıysa genelde pankreans sorunu oluyor. Üzmek istemem ama dediğiniz gibi iğne de ağır gelmiş olabilir. Ama bilemeyiz tabii ki. Beş sene bakmışsınız az bir zaman değil, güzel baktığınıza inanıyorum, tekrar başınız sağolsun.

Başınız sağolsun 🙏 dışkısı bembeyaz katıysa genelde pankreans sorunu oluyor. Üzmek istemem ama dediğiniz gibi iğne de ağır gelmiş olabilir. Ama bilemeyiz tabii ki. Beş sene bakmışsınız az bir zaman değil, güzel baktığınıza inanıyorum, tekrar başınız sağolsun.
teşekkür ederim bazen elden bişey gelmiyor...

Hocam ilk başta, kötü olduğunda koysaydınız keşke ya da koyduysanız ben geç gördüm :( Çok üzüldüm. Beyaz dışkı böbrek sorunuda olabilir. 5 sene ona iyi arkadaşlık ettiyseniz ne mutlu, 5 sene iyi bir ömür yaşadıysa ne mutlu.
yapıcak bişey yok olucağı varmış ilginiz için teşekkür ederim.

Geri