kuşum denge kuramiyor

• Konbuyu başlatan Konbuyu başlatan kyble
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

kyble

Yeni Üye
merhaba 2 gün önce kuşum bir problem oluştu kafasi sürekli havada uçamıyor yemek yiyemiyor tünek duramıyor resmini attım yardım edebilecek varmi acaba ve hep ses çıkartıyor

video attım ama düşmedi sanırım resim çekip tekrar atıyorum

kafasi arkaya doğru yatik yanı kafasi sirtinda resmen tünek çıkamıyor yem zor yiyor düz gidemiyor geri feri gidiyor

Başını dengede tutamıyor yani. Bunlar hep felç belirtileri, eliniz çabuk tutarak veterinere gidin. Elle besleme yapın.

boluda kuşlarla ilgilenen yee yok sorun bu iste resmi yüklemeye calisiyorum hemen atacagim

Kuşun durumuna üzüldüm. Buradan yapacak bir şey yok. Muhtemelen sınır sisteminde meydana gelen bir hasar var. Veterinere götürün

bakabildinizmi resime acaba hep bu şekilde 2 gündür bide ses çıkarıo sürekli nefes alırken bu arada kuşum 7 senelik 2 side

Baktım ve veterinere gitmezseniz çok kötü olur diyorum. https://veteriner.co/bolu-veteriner-klinikleri.html Tek tek arayıp kuşlarla ilgilenip ilgilenmediklerini sorun. O can size emanet. Bunu yapın. Yarını çıkarması için acilinden elle besleme yapın. Sabahtan veterinere gidin. Keşke bu raddeye gelmeden evvel müdahele edilseydi.

fark edemedim aniden oldu bu şekilde bir anda sabah gayet iyiydi akşam geldim bu şekilde

Geri