Kuşum ayağına basamiyor

Volkan1252

Yeni Üye
Kuşunu yeni aldim 45 günlük 2 gun sonra ayagina birşey oldu basmiyor havada tutuyor tunekde duruyor butun gun dengesi tek ayagiyla durdugu halde sağlam.yemek filan cok ii yiyor.Bazen tunekte sakat bacağı ile tunegi kavriyor parmaklarini oynatiyor tekrar kaldiriyor havaya.Baya muane ettim o bacagini kizariklik sislik yok elleyince otmuyor bagirmiyor bile krem suruyorum bazen.Veterinerlerin hicbiri kusdan anlamiyor kirikmidir sizce.

Cogunlukla tunekde bole duruyor

Ekli dosyalar

• IMG_20180916_151215.jpg
    IMG_20180916_151215.jpg
    3.8 MB · Görüntüleme: 19
Kuşun parmağınıza çıkmasını sağlayın iki ayağı da parmağınıza sıkıca tutunacak mı inceleyin. Dışkı fotoğrafını atar mısınız?

Kuşun parmağınıza çıkmasını sağlayın iki ayağı da parmağınıza sıkıca tutunacak mı inceleyin. Dışkı fotoğrafını atar mısınız?
Daha 1 hafta oldu alali elimden korkuyor.Havaya kaldirdigi ayagiyla kafesin tellerine tutunarak cikiyor.Deminde tunekden tunege gecti kullandi o ayagini sonra gene cekti

Buyrun

Ekli dosyalar

• IMG_20180917_191151.jpg
    IMG_20180917_191151.jpg
    3.6 MB · Görüntüleme: 14
Daha 1 hafta oldu alali elimden korkuyor.Havaya kaldirdigi ayagiyla kafesin tellerine tutunarak cikiyor.Deminde tunekden tunege gecti kullandi o ayagini sonra gene cekti
Yine de denemeler yapın zaten yaşı küçük olduğu için zorluk çekeceğinizi sanmıyorum. Elinizi kavrıyor mu anlarsınız.

Geri