Kuşum aşkım demeyi öğrendi

• Konbuyu başlatan Konbuyu başlatan Melya
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Melya

Meraklı Üye
Merhabalar. Kuşum dün aşk aşk demişti yanlış mı duydum acaba diye düşünüyodum. 5 nisanda almıştım erken daha diyodum. Bugün aşkım dedi 5-10 kere. Yeni kelime egzersizlerine aşkımı pekiştirip mi geçmeliyim yoksa hemen başlayabilir miyim? Çok mutluyum 😍

Bence onu öğretmeye devam edin sonra tamamen öğrendiğinde yeni kelimelere başlayın

Merhabalar. Kuşum dün aşk aşk demişti yanlış mı duydum acaba diye düşünüyodum. 5 nisanda almıştım erken daha diyodum. Bugün aşkım dedi 5-10 kere. Yeni kelime egzersizlerine aşkımı pekiştirip mi geçmeliyim yoksa hemen başlayabilir miyim? Çok mutluyum 😍
1 kelime tam bitmeden diğerine geçmeyin önerimce çok mutlu oldum devamı gelirse videosunu atarmısınız :D

Şuan elimde videosu var ama buraya nasıl yükleneceğini bilmiyorum

Kelimeleri unutmuyorlar. Bir kez söylemesi yetiyor pekiştirme gibi bir durum söz konusu değil. Yeni kelime öğretebilirsiniz.

Çok tatlı maşallah. Ben de konuşmasını çok istedim ama 1 yaşındaydı aldığımda konuşmaz demişlerdi yine de uğraştım ama olmadı. Öpücük, kapı gıcırtısı, pişt pişt, mesaj sesi falan çıkartıyor sadece. Bir de telefonun şarj bitme ve şarja takma sesini öğrendi. Ütünün fişini bile görse telefon kablosu zannetip şarj sesi çıkartıyor :)

Geri